Депутати розглядають новий закон, який посилить покарання для громадя, які заперечують окупацію Криму і Донбасу Російською Федерацією.

Про це пише Politeka.

Занопроект вже зареєстрували у Верховній Раді та передали на розгялд парламентарів.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Кримський півострів

Популярні новини зараз
Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити
Показати ще

Зокрема, Раді пропонується ввести кримінальну відповідальність за "умисне невизнання" приналежності до України анексованого Криму і окремих районів Донецької та Луганської областей.

Ось що пропонують автори законопроекту:

"Умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, умисне невизнання приналежності Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, міст , селищ і сіл Донецької та Луганської областей до території України, – караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна або без такої".

Нагадаємо, що відомо про новопризначеного Зеленським голову Луганської облдержадміністрації Віталія комарницького.

Як повідомляв портал Знай.ua, бойовики злили в мережу цинічне відео, як розстрілювали українських захисників.

Також Знай.ua писав про те, що українцям показали, як крадуть гроші на будівництві доріг в нашій країні.