Якщо завершиться реформа децентралізації, то в Україні можуть провести дострокові місцеві вибори.

Цю інформацію розповів глава виборчого штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, в інтерв'ю РБК-Україна.

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS  і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Андрій Богдан, голова Офісу президента, заявляв, що реформу децентралізації необхідно закінчити, і Корнієнко з ним згоден.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: львівська авіакатастрофа, попередження Зеленського та "Майдан" під носом Путіна

Камбін вирішив підняти зарплати українцям, але пощастить не всім: кому час підставляти кишені

Пугачова ризикує загриміти за ґрати: в мережі показали фатальний документ, мучила людей роками

Зеленський підписав ключовий закон про автомобілі: новий сплеск ввезення

Показати ще

"Я дуже підтримую Андрія Йосиповича (Богдана, - ред.) В тій позиції, і це також позиція нашої групи в комітеті з питань державного будівництва, що потрібно завершити реформу децентралізації, а потім проводити місцеві вибори. Якщо нам вдасться завершити реформу децентралізації трохи швидше , відповідно, з завершеною реформою зволікати до термінових виборів, можливо, немає сенсу ", - говорить Корнієнко.

В даний момент існує кілька моделей, які допоможуть закінчити реформу децентралізації, повідомляє Корнієнко. Одна з них це, в тому числі, прийняття змін до Коституції.

"Ми це зараз вивчаємо, бо там не обов'язково по всіх позиціях робити зміни в Конституції. У Конституції досить широко це все виписано і кілька моделей, які можна врегулювати законами, під це підходять", - зазначив Корнієнко.

Він також зазначає, що частина цих моделей - введення інституту префектів.

"Ми зараз дискутуємо, на якому рівні повинні бути ці префекти, скільки їх повинно бути і які повинні бути їх повноваження - контролюючи законність рішень, вони повинні зупиняти або не зупиняти їх, припиняти чи зупиняти і передавати до суду. Можливо, їх потрібно наділити ще так званими стратегічними повноваженнями, щоб вони фактично продовжували лінію президента, наприклад, могли впливати на стратегію соціально-економічного розвитку регіону, якщо ми говоримо про обласний рівень ", - додав Корнієнко.

Нагадаємо, раніше Зеленський готує реформу, яка кардинально змінить життя українців.

Також Знай.ua писав, що радник Зеленського терміново звернувся до українців, на кону - майбутнє онуків.

Ще Портал Знай.ua повідомляв, що "Слуга народу" замінить вакциновану Супрун: хто сяде у крісло знаменитої руйнівниці міфів.