Вже 100 днів, як президентом України є Володимир Зеленський.

Прості громадяни країні, політичні аналітики і журналісти обговорюють кожен крок президента і підводять перші підсумки правління Зеленського. Володимир Фесенко, політичний оглядач, розповів виданню Politeka, чому Зеленського, незважаючи на помилки, можна хвалити.

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

"По балам — це сім за 10-бальною шкалою. Самий головний, визначальний результат, якого домігся Зеленський, — це консолідація влади. Серед всіх президентів України, починаючи з Кравчука, самий вражаючий результат за перші 100 днів у владі — саме у Зеленського. У нинішній ситуації ми формально залишаємося парламентсько-президентською республікою, але де-факто перетворюємося на президентську республіку", - зазначив Фесенко.

Популярні новини зараз

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Вдова Кернеса Оксана Гайсинська купила популярний телеканал

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Як він вважає, з'явилися зміни і в питаннях про ситуацію на Донбасі: "Розлучення сил біля Станиці Луганської, активізація переговорів про обмін, і цілком можливо, що до кінця цього символічного терміну цей обмін відбудеться. Знову-таки, за кожним напрямом є помилки, ляпи, їх досить багато, але вони дрібні".

Фесенко також відзначив успіхи і у зовнішній політиці: "Зеленський за ці 100 днів зробив набагато більше, ніж очікувалося. Візити за кордон — Брюссель, Берлін, Париж, домовленість про поїздку в США. Для порівняння: Порошенко довелося чекати цього кілька років. А Зеленський зробив це за короткий період часу. Це, звичайно, не стільки його заслуга, скільки інтерес до нього".

На думку Фесенка, ті, хто критикують Зеленського, і ті, хто його підтримують, можуть зійтися в одному: Зеленський, на відміну від екс-президента Порошенко, відразу пішов з бізнесу і віддав частку в проектах братам Шефір, своїм старим партнерам.

Додатково можна відзначити, що Зеленський після 100 днів правління зберіг позитивний настрій українців щодо майбутнього. Як повідомляє видання "Вести" про новий політичний сезон в Україні: "народний президент, який отримав величезний кредит довіри, нарешті зможе втілити свої обіцянки в життя".

Нагадаємо, раніше команда Зеленського готує пакет змін для Києва: збільшення кількості районів, "чорний кеш" і слідча перевірка Кличко.

Також Знай.uа писав, що Мальський атакував "чорних лісорубів" за методичкою Зеленського: кого посадив на олівець губернатор Львівщини.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що Зеленський нагородив евродепутатшу з Латвії: за які заслуги і при чому тут Росія.