Володимир Зеленський рівно через сто днів після вступу на посаду президента України отримав абсолютну повноту влади в державі. Так, до роботи приступила Рада, обрана в ході дострокової парламентської кампанії.

Верховна Рада
Верховна Рада

Головною відмінною особливістю нового законодавчого органу країни є той факт, що більшість у парламенті одноосібно сформувала пропрезидентська партія "Слуга народу", в складі якої неофіти української політики. Середній вік народних депутатів України IX скликання — 40 років.

зокрема, у Верховній Раді близько 20 парламентаріїв, яким від 21 до 30 років, і більше 150 депутатів у віці від 31 до 45 років.

У день урочистого засідання Ради новообрані законодавці після прийняття присяги обрали керівництво парламенту і сформували Кабінет міністрів.

Популярні новини зараз
У Дагестані масово відмовляються від війни: полягло вже безліч населення У севастопольській лікарні вирішили потравити щурів, а добили поранених окупантів Росіяни житимуть ще гірше через падіння економіки, путін повернув людей на рівень 2018 року Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Нагадаємо, ПриватБанк заблокував перекази між картками: хто постраждав, і що робити в цьому випадку.

Як повідомляв Знай.uа Беленюк з команди Зеленського зізнався, чим займається поза стінами Ради: кілька годин підряд.

Знай.uа писав, Зеленський виступив з пафосною промовою на запуск Антикорупційного суду: "Перед вами великий...".