Журналіст і нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Дубинський на своєму YouTube-каналі звернувся до голови СБУ Івану Баканову. Він стверджує, що заступники голови СБУ намагаються зупинити обшуки.

"Зараз в Українському міськраді Київське обласне управління СБУ проводить обшуки у місцевої верхівки. Там давно пора проводити вибори: дивляться, бандити, свавілля, два роки немає мера, роздача землі, намив піску, вилов риби, все, що хочете", - пояснив Дубинський.

Він розповів, що СБУшники після зміни влади зайнялися наведення там порядку. А Дубинський зазначив, що зі свого боку він реєструє постанову про проведення виборів якомога швидше, тому що люди вже втомилися чекати.

"Почалися обшуки і СБУшникам Київського міського управління дзвонять їх керівники та вимагають припинити тиск на бандитів. Це звернення до голови СБУ Івану Баканову. Я впевнений, що він про це не знає, а тим часом хтось за його спиною із заступників голови СБУ дає такі вказівки", - підкреслив Дубинський.

Популярні новини зараз

Ванга перед смертю напророкувала Україні "вічне щастя", але за однієї умови: що помітила легендарна віщунка

Маєток Гонтаревої під Києвом спалили: зайнявся, як сірник, вражаюче відео

Зеленський вирішив грунтовно змінити Трудовий кодекс: що буде з відпустками українців

Kyivstar довів українців до межі, терпіти більше немає сил: "На драбині й під сливкою"

Показати ще

Журналіст підкреслює, що з бандитизмом треба боротися і дивляться не пройдуть, прикривати їх точно не потрібно. Він попросив розібратися і зробити так, щоб там відбулося очищення влади від криміналітету.

Нагадаємо, Дубинський з "Слуги народу" підколов Порошенко.

Як повідомляв Знай. ua, Дубинський розкрив скандальну правду, прогорів на парі з Зеленським.

Також Знай. ua писав, що Зеленський призначив друга дитинства Баканова головою СБУ.