Українські розвідники розповіли про перебіг подій під час спецоперації з вивезення Цемаха на підконтрольні Україні території. Підозрюваний у справі про катастрофу МН17 повернувся до Москви після обміну полоненими між Україною і Росією.

Наразі з’явилася інформація про повернення терориста в захоплений гібридними військами РФ Донбас. Про це говорить журналіст Андрій Цаплієнко в сюжеті ТСН.

Володимир Цемах

Українські розвідники розповідають, що при вивезенні фігуранта справи про катастрофу МН17, бойовика Володимира Цемаха з тимчасово окупованого Донбасу терористи отримали наказ на його ліквідацію разом з українськими розвідниками. Про це заявляє член екіпажу парамедиків Андрій Нечипорук.

"Було перехоплення, і нам повідомили, що нашу машину "швидкої допомоги"- на знищення. Саме в цей час вивозили взятого в полон Цемаха. У них був наказ знищити його разом з нами", - зазначив Андрій Нечипорук.

Популярні новини зараз

Лесєв напав на Кличка в прямому ефірі: "Перетворили місто на смітник"

"Залізні птахи" та президентство Зеленського: легендарна Ванга знала все, що ще втілилося в життя

Галкін показав, як змінилася 70-річна Пугачова, фанати ахнули: "Молодильні яблучка їсть?"

Батько Путіна виявився зрадником: хто дав квиток у життя російському президенту

Показати ще

Бригада українських військових, що вивозили Цемаха

Цій бригаді довелось приводити до тями накачаного транквілізаторами підозрюваного в організації атаки на малайзійський Boeing. Парамедик екіпажу Степан Сирак каже, що одразу звернув увагу на поведінку Цемаха, який був в той момент "не зовсім в адекватному стані".

"Коли ми зняли з нього мішок, я зрозумів, що це не проста людина, тому що він моментально все, що було навколо, всю зону відповідальності на КСП, він все собі змалював", - розповів Степан Сирак.

Степан Сирак

Парамедик розповів детальніше про стан підозрюваного під час операції з переправлення його на підконтрольну Україні територію.

"Він був не зовсім в адекватному стані, у нього якась кровотеча незначна була, і я його на українській запитав: "Який у вас нормальний тиск?". Він мене не зрозумів, і тоді я запитав російською: "Який у вас тиск нормальний? "Він сказав "Я не знаю, я не знаю". Такий у нього стан був", - уточнив Сирак.

Володимир Цемах

В спецоперації було задіяно кілька підрозділів. Групу розвідників вів "кіборг" Олександр Колодяжний, який підірвався на протипіхотній міні і загинув. Про це розповідають військові.

"Вся Європа розуміє, що він цінний свідок, тому його відправлять до Мотороли з Кобзоном, скажімо так, або переховають тепер надійно", - зазначає Сирак.

Нагадаємо, раніше підозрюваний у справі МН17 Цемах вирішив повернутися в Україну, біжить із Росії з дочкою

Як повідомляв портал "Знай.ua", цінний "свідок" у справі MH17 виступив із заявою

Також "Знай.ua" писав, що у Нідерландів є можливість звернутися з екстрадиційним запитом щодо Цемаха