Американський професор та авторитетний фахівець зі Східної Європи Андерс Аслунд розповів, що варто робити Україні у тій ситуації, у якій вона опинилася зараз. Аслунд зауважив, що потрібно діяти та пояснив, що не варто турбуватися про скасування санкцій проти Росії.

Про це Андрес Аслунд заявив в інтерв'ю журналу НВ.

За словами експерта, Україна зараз потребує значних змін та реформ. Тому варто залучитися до управління державою нових людей, які не мають політичного досвіду.

Популярні новини зараз

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

На дні древнього озера вчені виявили пернатих чудовиськ, чекали на людей мільйони років: неймовірні кадри

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

"Коли країна потребує структурних реформ, важливо мати нових, молодих людей, у яких є освіта. Добре, якщо вони не мають міцних зв’язків з політиками попередніх українських епох", — вважає американський професор.

Водночас Андерс Аслунд додав, що в Україні не все так однозначно. З однієї сторони до влади прийшла молода команда без великого досвіду в політиці, але з іншого боку багато членів цієї команди пов'язані з іншими політиками.

До чинних політиків "залишаються питання", такі як заради чиїх інтересів працюють ці люди — народу чи власних бізнес-інтересів і "як швидко деякі впливові люди куплять лояльність українського парламенту.

"Тому діяти треба дуже швидко. І ми бачимо ці швидкі дії, коли приймаються законопроекти з великою кількістю помилок. Хоча в ситуації України краще робити помилки, ніж не робити нічого. І краще, щоб це були помилки технічного роду, а не помилки через корупційні ризики", — зауважив Аслунд.

Експерт також пояснив, що Європа не зніматиме санкції з Росії.

"Санкції — це дуже інерційний процес. В ЄС вісім країн-членів виступають проти санкцій щодо Росії, і п’ять з них сильно проти — Італія, Кіпр, Греція, Угорщина та Австрія. При цьому двадцять країн за санкції, особливо Литва і Польща. У такій ситуації санкції точно не скасовують", — вважає Аслунд.

Нагадаємо, в Україні жорстко взялися дезертирів, опубліковано новий закон: у Зеленського розклали все по поличках.

Як повідомляв портал Знай.uа, у "Слузі народу" Зеленського планують скасувати закон про люстрацію: законопроєкт вже зареєстрований.

Також портал Знай.uа писав, що Пальчевський дав пораду Олені Зеленській: "До чортової матері розігнати...".