Міністр економіки України Тимофій Милованов поділився з українцями інформацією стосовно того, де в державі найбільша середня зарплата. Відповідний пост він створив на власній Facebook-сторінці.

Як відзначається, за даними 2-го кварталу 2019 року, найвища середня зарплата серед українців у мешканців Маріуполя.

 "Де найбільша середня зарплата? У Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі або Маріуполі? Відповідь: в Маріуполі. На другому місці Київ, на третьому Дніпро. Харків і Одеса ділять 4 і 5 місця", - написав міністр економіки.

Зауважимо, що згідно з інформацією Держстату, середня зарплата в Маріуполі становить 17 114 гривень, в Києві 15 561 гривень, у Дніпрі 10 094 гривні, в Одесі 9 492 та Харкові - та 9 221.

Популярні новини зараз

"Фріске" з'явилася напередодні весілля Шепелєва, фанати не можуть повірити очам

Головне за день суботи 14 грудня: роман між Тіною Кароль та Даном Баланом, траур Зеленського та "магія" АТБ

Люди опинилися в пастці аеропорту, понад 300 рейсів скасовано: подробиці

Доларова лихоманка ламає економіку України, обіцяють - 50 грн за "зелений": тривожний прогноз

Показати ще

Де набільша середня зарплата? В Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, чи Маріуполі? Відповідь: у Маріуполі. На другому місці Київ, на третьому Дніпро. Харків і Одеса ділять 4 та 5 місця (майже однакові зарплати)

Geplaatst door Тимофей Милованов op Woensdag 30 oktober 2019

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський провів нараду по підготовці держбюджету-2020, в якому поставив міністру фінансів завдання скоротити витрати держбюджету на утримання чиновників на 10%.

Як повідомляв портал Знай.ua, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов запропонував скасувати єдиний страховий внесок (ЄСВ), знизити податок на дохід фізосіб і переглянути інші податки.

Також портал Знай.ua писав, що у жовтні багато співробітники нового уряду України оприлюднили те, скільки вони отримали за перший місяць.