7 листопада Дмитро Дубілет, міністр Кабінету міністрів України, повідомив, що на засіданні Кабміну 6 листопада проголосували за законопроєкт, який змінить ситуацію з бюрократією в Україні.

Дубілет нагадав українцям на своїй сторінці в Facebook про документ "Згода на обробку персональних даних". За словами Дубілета, з цим папером українці стикалися в самих різних місцях: державних органах, школах, лікарнях, навіть у бізнесі.

Вчора на засіданні Кабміну ми проголосували за законопроект, який зробить в Україні трохи менше бюрократії. Нещодавно я...

Geplaatst door Дмитрий Дубилет op Woensdag 6 november 2019

Популярні новини зараз

У Заворотнюк виявили вторинну гліобластому: лікарі прокоментували діагноз "Моєї прекрасної няні"

Дмитро Шепелєв готується до весілля з новою коханою: що відомо

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Скріншот поста

Дубілет пояснює це тим, що в законодавстві: "Не достатньо чітко описано механізм згоди на обробку даних". Дубілет зазначив, що цей закон з'явився завдяки досвіду європейських країн.

Міністр Кабміну додав, що до Верховної Ради був поданий акт, який: "Повинен, з одного боку, краще захистити українців в тому, як організації поводяться з їхніми даними. З іншого боку, ми повинні позбутися цього папірця, який насправді нікого ні від чого не захищає".

Дмитро Дубілет, Цензор
Дмитро Дубілет, Цензор

За словами Дубілета, одного тільки прийняття закону не вистачить для того, щоб викорінити це: "Після цього будемо бігати з вогнеметом по бюджетних організаціях і випалювати цей документ. Ну і заодно будемо навчати бізнес, щоб він, перестраховуючись, теж не плодив зайву бюрократію".

Нагадаємо, раніше Гончарук розкрив деталі перепису населення: українцям запропонували перерахувати самих себе.

Також Знай.uа писав, що Дубілет переведе чиновників на безготівкову зарплату: що відомо про ініціативу Кабміну.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що в Україні зникнуть трудові книжки: як підтвердити свій робочий стаж.