На сьогоднішній день Україна не розглядає варіант застосування збройних сил для визволення окупованої Росією Криму. Про це повідомив представник президента України в Криму Антон Кориневич в інтерв'ю lb.ua.

Антон Кориневич

Так, він стверджує, що сьогодні у контексті анексії Криму і Донбасу український уряд говорить про політико-дипломатичний шлях.

"Ми розуміємо, що окупована територія Криму дуже милитаризована Російською Федерацією", - підкреслив Антон.

Більш того, він зазначив, що представництво президента України закінчує аналіз кількості озброєнь в окупованому півострові.

Популярні новини зараз

"Нормандська четвірка" підписала важливу угоду між Україною і РФ: повний текст документа

койловне за день 9 грудня: за Україну заступилось півсвіту, Зеленський потис руку Путіну, і президенту РФ це сподобалось

Лазарєв зізнався, чи буде весілля з Лорак: "Я абсолютно щасливий!"

Із залицяльником доньки Заворотнюк трапилося лихо: колишній Корольової примчав на допомогу

Показати ще

Антон Кориневич

"Думаю, найближчим часом опублікуємо цю інформацію і будемо обговорювати це питання з органами державної влади та міжнародними партнерами. Наприклад, на кораблях Чорноморського флоту є крилаті ракети "Калібр", на території півострова розміщені берегові ракетні комплекси "Бал", "Бастіон", говорять про "Іскандери". Будемо сподіватися, що після подання цієї інформації міжнародним партнерам, санкції і тиск рано чи пізно дадуть результат", - повідомив Кориневич.

Нагадаємо, що екологічна ситуація в окупованому Росією Криму все більше ускладнюється, в останній час особливо за рахунок посухи, яка накрила півострів.

Як повідомляв портал Знай.ua, Міжнародний суд ООН оголосив, що має юрисдикцію розглядати спір проти Росії відносно застосування і тлумачення Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Також портал Знай.ua писав, що скандальний депутат-мажоритарник Руслан Требушкин дякував Путіна за анексію Криму.