З українського Кабміну прийшли вельми цікаві новини. Так, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що заробітна плата українських педагогів повинна безпосередньо залежати від числа учнів в його класі. Глава уряду переконаний, що новий підхід до нарахування зарплати буде введено вже наступного року.

Про це стало відомо завдяки заяві прем'єр-міністра України Олексія Гончарука для українських медіа, пише портал "Політека".

Олексій Гончарук, НП
Олексій Гончарук, НП

"В 2020 році почне працювати принцип "гроші ходять за учнем". Це означає, що кількість учнів у школах враховуватиметься при розрахунку зарплати вчителів", - заявив глава Кабміну.

школярі
школярі

Так, це припущення глави Кабміну прокоментував в мережі Facebook відомий журналіст Владислав Бовсуновський, який підкреслив, що ця ідея буде не тільки неефективною, але й несправедливою.

"По-перше, від вчителя не залежить скільки людей в класі. Це залежить від того, скільки дітей поруч зі школою. По-друге, при навантаженні більше 30 людей на вчителя навчальний процес неефективний. По-третє, у нас є надлишок дітей (точніше, дефіцит шкіл) в густонаселених районах і недостача в депресивних регіонах. Від учителя це не залежить. Закривати школи, щоб села вимирали і далі? І навіть цілі міста. Або насильно переселяти?", - поцікавився журналіст.

Нагадаємо, українці розкритикували Зеленського після наради про тарифи: "Саме так виглядає кінець...".

Як повідомляв Знай.uа у Зеленського не вистачить пальців порахувати: стало відомо, скільки президент "спустив" на перельоти.

Знай.uа писав, Романенко "розкрив очі" Зеленському і показав, на кого він перетворився: "Граєш Порошенко".