Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька прокоментувала інформацію щодо зникнення з сайту відомства інформації про його колишніх очільників — команду Уляни Супрун.

На своїй сторінці у Facebook Скалецька написала, що ця інформація є фейком, а чинне керівництво Міністерства охорони здоров’я високо оцінює роботу своїх попередників та засуджує будь-які намагання створити протистояння між чинним керівництвом міністерства та командую Уляни Супрун.

За словами Скалецької обидві команди доклали чимало зусиль для того, щоб в Україні працювала дієва система охорони здоров’я.

"Реформа охорони здоров'я продовжується і ми будемо рішуче протистояти фейкам, що вирують проти її майбутнього" - запевнила Скалецька.

Популярні новини зараз

Крихітний купальник Олі Полякової зрадницьки засвітив найінтимніше: "Прекрасна і без макіяжу"

Що це таке NFC в телефоні: як встановити, навіщо потрібен і як користуватися

Пішов з життя зірка "Інтернів" і син відомої актриси: "Який біль!"

Китайські війська увійшли на територію Росії: піхота і важка техніка йдуть без зупинки

Показати ще

Нагадуємо, що в кінці листопада Скалецька запевнила, що закриття медичних установ у зв’язку з переходом на нову модель фінансування та створення госпітальних округів не планується.

Також Знай.uа писав, що в сім'ї глави МОЗ Скалецької поповнення, радісні кадри: "Яке щастя".

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що Скалецька придумала, як допомогти українцям з трансплантацією органів: "Всі пацієнти зможуть...".