Стало відомо, що Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію, яка закликає РФ вивести свої війська з анексованого Криму, а також припинити тимчасову окупацію території України. Про це повідомив прессекретар представництва України в ООН Олег Ніколенко.

Генасамблея ООН

Так, у головні положення резолюції входить:

  • вимога до РФ вивести свої війська з Криму і припинити тимчасову окупацію території України;
  • заклик до РФ повернути військове обладнання та озброєння, які вилучили з 3 кораблів ВМС України;
  • позитивну оцінку заявлених 24 українських моряків, а також продовження переговорів з метою повернення всіх незаконно затриманих українців в РФ;
  • засудження проведення РФ військових навчань у Криму та використання захоплених військових підприємств;
  • упор на неправомірному використанні ядерної інфраструктури в Криму;
  • фіксацію факту про те, що посилення російської військової присутності та перешкоджання міжнародної навігації в регіоні Чорного та Азовського морів негативно впливає на соціально-економічну ситуацію;
  • рекомендацію іноземним державам, міжнародним організаціям і установам утримуватися від візитів в Крим без погодження з Україною.

Слід зазначити, що за здійснення даного документа проголосували 63 країни, а проти проголосували 19.

Прессекретар додав, що документ "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна, а також частин Чорного і Азовського морів" спільно розробили 42 країни, зокрема України, країни Європейського союзу, Сполучені Штати Америки, Канада і Туреччина.

Популярні новини зараз

7 щасливих снів: якщо побачите це вночі, сміливо загадуйте бажання

Пенсіонерам пообіцяли надбавки, але жити легше не стане: що не так з підвищенням

В Україні пенсіонерам згадали передвиборні 2 тисячі: як змінилися виплати, і що буде далі

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Показати ще

У Парижі обговорюють мир на Донбасі, а в Нью-Йорку – безпеку в Криму. Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію, яка...

Geplaatst door Oleg Nikolenko op Maandag 9 december 2019

Нагадаємо, що за підсумками нормандської зустрічі в понеділок, 9 грудня, можуть підписати "який-небудь необязывающий документ".

Як повідомляв портал Знай.ua, глава Міністерства закордонних справ Німеччини Хайко Маас сказав, що поки немає ніяких підстав для зміни режиму санкцій Європейського союзу проти Російської Федерації.

Також портал Знай.ua писав, що в російській столиці на вулиці Менжинського у власній квартирі знайшли повішеним Романа Лотвина.