Політолог Юрій Романенко звернув увагу на заяву представника Російської Федерації Бориса Гризлова, зроблену на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську. Тоді Гризлов заговорив про очікування РФ щодо України.

"Ну, а як ви хотіли. Представник Російської Федерації на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську Борис Гризлов заявив, що після масштабного обміну полоненими 29 грудня в Росії чекають подальших кроків від України по виконанню Мінських угод. Як повідомляє ТАСС, Гризлов нагадав, що подальшими кроками мають бути внесення змін до Конституції України та закріплення в ній особливого статусу Донбасу" Юрій Романенко

Обмін полоненими, фото сайт Президента
Обмін полоненими, фото сайт Президента

Раніше Борис Гризлов заявив, що в рамках Мінських домовленостей сторони зобов'язалися завершити процедури помилування і не поновлювати переслідування осіб, які будуть звільнені.

"В рамках цієї угоди (Мінські домовленості – ред.) сторони зобов'язалися завершити процедури помилування і не поновлювати переслідування осіб, які будуть звільнені. Київ гарантував "процесуальну очищення" для тих з них, кому ще не винесено вирок суду", — сказав Гризлов. Борис Гризлов

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Показати ще

Юрій Романенко, скріншот: Telegram
Юрій Романенко, скріншот: Telegram

Нагадаємо, раніше лікарі розповіли, як почуваються звільнені українці

Як повідомляв портал "Знай.ua", колега Зеленського на зустрічі звільнених українців впав обличчям в бруд: "Бл*, хочу п*ссать!"

Також "Знай.ua" писав, обмін "всіх на всіх": Зеленський зізнався, скільки українців досі у полоні Росії