Стало відомо, що на офіційному сайті Кремля розмістили особистий альбом президента Російської Федерації під назвою "Путін. 20 років". Він, звичайно ж, присвячений 20-ій річниці вступу Володимира Путіна на посаду президента Росії, але до Лукашенка йому ще правити й правити. Фото та відео "російського короля" можна подивитися на 20.kremlin.ru.

Путін. 20 років, 20.kremlin.ru

Слід зазначити, що в Путінський альбом увійшли вибрані моменти останніх двох десятиліть, пов'язані з роботою Володимира Путіна президентом і главою уряду". Над цим "креативним" подарунком працювали особисті фотографи та оператори Путіна.

Судячи з матеріалів, він просто як Брюс Всемогутній: чи не майстер з рукопашного бою, і прямо-таки видає творець у мистецтві, а особливо у ліпленні з глини. Мабуть, його сміливо можна назвати "Путін – золоті ручки". Ну, і звичайно ж, він завжди в темі: навіть у шахті не відрізняється від звичайних "смертних".

Путін. 20 років, 20.kremlin.ru

Путін. 20 років, 20.kremlin.ru

Путін. 20 років, 20.kremlin.ru

Путін. 20 років, 20.kremlin.ru

Путін. 20 років, 20.kremlin.ru

На даний момент, на сайті доступні більше 600 фотографій і 100 відеороликів з 1999 по 2004 рік. Частина з них показували і раніше, а деякі публікуються вперше. Додаткові матеріали будуть доступні незабаром.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін мало не загинув з дочками під час пожежі в будинку під Петерургом.

Як повідомляв портал Знай.ua, президент Росії Володимир Путін привітав з Новим роком президента України Володимира Зеленського, як у минулі роки - Петра Порошенка.

Також портал Знай.ua писав, що конфузний інцидент стався під час хокейного матчу на Червоній площі, в якому брав участь Володимир Путін.