Стало відомо, скільки заробляє міністр економіки Тимофій Милованов та його заступники. Так, за листопад чиновник отримав з урахуванням премій у розмірі 381,7% від посадового окладу 64,3 тисячі гривень.

Такі дані надали у Міністерстві економіки у відповідь на запит НВ.

Зазначається, що у вересні Милованову нарахували премії в розмірі 345% від посадового окладу, в жовтні - 587,5%, в листопаді - 381,7%, в грудні — 373,75%. У вересні-листопаді міністр отримав зарплату в розмірі 91 100 грн (після сплати податків).

Тимофій Милованов, фото з відкритих джерел
Тимофій Милованов, фото з відкритих джерел

Дані за листопад свідчать, що усі заступники міністра отримали більше, ніж він. Так, наприклад, зарплата заступника міністра - торгового представника України Тараса Качки становила 157 300 грн.

Популярні новини зараз
Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще

Варто додати, що міністр економіки Тимофій Милованов заявив, що його зарплата у міністерстві "неприйнятно маленька", а топ-керівник у Мінекономіки має отримувати від 5 до 10 тисяч доларів.

Нагадуємо, що Богдана забув? Зеленського під Новий рік засікли на улюбленому курорті українців.

Як повідомляв портал Знай.uа, міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет висловив сподівання, що обов’язкове ведення трудових книжок в Україні скасують до березня 2020-го.

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський підписав доленосний для України закон: торгувати з Росією більше не будемо.