Президент Петро Порошенко сяде у в’язницю, коли не буде главою держави.

Таку думку висловив глава політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко.

«Я впевнений, можу з ким завгодно посперечатися відносно того, що президент Порошенко сяде у в’язницю, коли він не буде президентом. Я в цьому впевнений на 200% по одній простій причині – тому що сьогодні тут зійшлося дуже багато геополітичних інтересів», – повідомив політик.

Ніколаєнко відзначив, що буде масштабне перезавантаження влади. І наступний після Порошенко президент зобов’язаний буде його посадити в тюрму.

«Буде глобальне перезавантаження, і коли воно відбудеться, будь-який президент, який прийде: будь-то сьогодні лідер рейтингу Тимошенко або Комаровський, або Вакарчук, якщо він це не зробить, то далі ніхто ніколи нікому не повірить», – додав він.

Популярні новини зараз

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще

Глава «ОСНОВИ» підкреслив, що українці в наступний раз обиратимуть не просто того, хто буде сидіти на економічних потоках, а виберуть того лідера нації, який буде стояти над економікою.

«Тобто, за великим рахунком, потрібен моральний авторитет і за Конституцією у президента немає і десятої частки тих повноважень, яка зараз за фактом вони у нього є. Він повинен бути над процесом, не управляти виконавчою владою. Ось кого повинна вибрати країна: морального авторитету і лідера. А у нас знову візьмуть того, хто почне ділити потік, саме так вони себе бачать. Ось тому таку кандидатуру знайти, таку запропонувати українцям – це велике завдання, і в цьому повинні об’єднатися всі розумні здорові сили», – резюмував Ніколаєнко.

Дивіться: "Упевнений на 200%, що Порошенко сяде у в'язницю, коли не буде президентом", - Ніколаєнко

Як повідомляв портал "Знай.ua", Клімкін пообіцяв подбати про українців в РФ.