Не минуло й чотирьох років війни, як в уряді замислилися про пенсіонерів, які живуть на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Багатьом затримують пенсії, хтось їх не отримує місяць, хтось рік. У Кабінеті міністрів запевняють, що незалежно від терміну українці таки отримають свої гроші.

Так, прес-служба Міністерства соціальної політики пише, що глава відомства Андрій Рева ратує за прийняття відповідної постанови. Поки що на законодавчому рівні в затримці пенсій можуть бути винні тільки два "персонажі": це або Пенсійний фонд, або сам одержувач. Але оскільки ситуація склалася так, що частина України не контролюється урядом, значить, змінювати правила гри потрібно на законодавчому рівні.

"Ми повинні на законодавчому рівні врегулювати питання і сказати людям, незалежно від того, коли було припинено виплату пенсій, вони мають право на неї протягом усього періоду незалежно від терміну, за який їм пенсія не виплачувалася. Це треба прописати в постанові Кабміну і ми це обов'язково зробимо", - заявив Рева.

Міністр не забув додати, що необхідно "припинити спекуляцію" з приводу виплат на непідконтрольних територіях. Також в прес-службі відомства наголосили, що зараз Кабмін створив всі умови для виплат пенсій жителям цих територій.

Нагадаємов Україні після проведення пенсійної реформи люди пенсійного віку не зможуть одночасно отримувати пенсію і працювати. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева. За його словами, українці будуть обирати: або працювати, або отримувати пенсію, але поєднувати не можна буде.

Як повідомляв Знай.uaдо кінця 2018 року в Україні повинні збільшити пенсії тим, хто має великий трудовий стаж, але отримує мізерну зарплату. Однак спочатку необхідно дочекатися змін у законодавстві.

Також Знай.ua писав про те, що чиновники заявляють, що влітку пенсія українців зросла на третину. А чи помітили це самі пенсіонери?