Після того, як президент РФ Володимир Путін виступив перед народом із заявою про підвищення пенсійного віку, в мережі не вщухають суперечки. Так в мережі порівняли нинішню політику глави Кремля з суворими 90-ми.

Відповілний пост зявився на Telegram-каналі "Стангулаг".

"Уявляю, як переважна більшість наших співвітчизників, уважно слухають звернення Путіна, на його фразі, що якщо зараз не підняти пенсійний вік, то скоро буде як в 90-ті, і пенсій не буде взагалі, схопилися з дивана і прикипіли до телевізора з німим запитанням : Володимире Володимировичу, як же так ?! адже ми не прогнулися під світове гей-закулісся, танками розчавили всіх проклятих гусей і сири, перевернули геополітичну шахівницю, санкціями зміцнилися, духовністю обмазалися, козаків на кожному розі як свічок в численних храмах поставили, фільми заборонили, фашистів за репости посадили, Джон Маккейн - і той помер! Чому ж знову як в 90-ті ?! Ми ж усіх перемогли! А у відповідь дивиться на них Володимир Володимирович очима добрими-добрими і каже: середня пенсія в Росії сьогодні становить 14 тисяч рублів", - пишуть автори посту.

Додамо, Володимир Путін спробує переконати росіян в "геніальності" пенсійної реформи. Крім того Путін намагається, переконати росіян, що пенсійна реформа у нинішній редакції дуже необхідна Росії та відповідає всім реаліям.

Нагадаємо, глава Кремля Путін пояснив росіянам, що на них чекає в найближчі 10 років. Цікаво, що цього разу господар Путін настільки забіг назад, що сучасні реалії збіднілої країни почав порівнювати не з 90-ми, а з 1943-44 роками.

Як повідомляв Знай.ua,  президент РФ Володимир Путін під час свого щорічного звіту перед громадянами заявив, що має намір "пом'якшити" підвищення пенсійного віку для жінок, піднявши його до 60 замість 63 років. Це викликало неабиякий ажіотаж у мережі.

Також Знай.ua писав, що в, нова порція фотожаб з Путіним викликала ажіотаж у мережі.