Президент РФ Володимир Путін завершив свою щорічну промову, в якій звітував перед росіянами про "успіхи та плани на майбутнє". Цікаво, що цього разу господар Кремля настільки забіг назад, що сучасні реалії збіднілої країни почав порівнювати не з 90-ми, а з 1943-44 роками.

Основні тези промови Путіна

Підвищення пенсійного віку: без цього нібито не обійтися: "занадто мало народилося дітей в 1990-ті. Можна порівняти з демографічним провалом з 1943-44 роками"

Наприклад, він радить продати все будівлі Пенсійного фонду. Але цього б вистачило на шість днів виплати пенсій - потрібно 20 мільярдів рублів на день.

"Я вирішив, що потрібно змінити законопроект: Для жінок - вихід на пенсію не в 63, а в 60 років. У багатодітних матерів має бути право дострокового виходу на пенсію. Для тих, кому першим піднімуть пенсійний вік, пільга: вони зможуть вийти на півроку раніше", - заявив Путін.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Тоня Матвієнко привчила до особливої розкоші свою доньку від Арсена Мірзояна: викликає заздрість

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

Без втрати роботи

Тут Путін чомусь згадав за кримінальну відповідальність для компаній, але як її будуть запроваджувати, не пояснив:

"Потрібно захистити інтереси громадян передпенсійного віку від втрати робіт. Для компаній - адміністративна або кримінальна відповідальність за звільнення людей перед пенсійний віком", - додав він.

Наприкінці президент РФ порадив порадив зробити "правильні висновки" зі статистики. Цікаво, з якої саме – про рівень тотальної бідності чи ставлення громадян до влади?

"Ми робимо висновки, як правило, з того, що самі бачимо в реальному житті, навколо себе. Хтось дійсно проживає довге життя, а хтось із наших близьких, знайомих, на жаль, йде зовсім рано. Але тут мова йде саме про об'єктивну оцінку темпів зростання тривалості життя в Росії, підтвердженої експертами Організації Об'єднаних Націй", - амбіційно зазначив він, додавши, що в наступні 10 років нібито росіяни почнуть в середньому жити мінімум до 80-ти.

Загалом, для мешканців Крайньої півночі - залишити пільги, для сільських мешканців - пенсія вище, можна вийти на пенсію і раніше, головне – стаж: ось основні заяви президента РФ.

Дивіться: звернення Путіна до росіян

Нагадаємо, президента Росії Володимира Путіна звинуватили в "крадіжці".

Як повідомляв Знай.ua, розвідка США викрила цинічну брехню Путіна.

Також Знай.ua писав, у соцмережах помітили схожість Путіна із відомим персонажем.