Президента Росії Володимира Путіна звинуватили в "крадіжці". Так, на одній зі своїх знаменитих фото з поїздки по Сибіру глава РФ зоображений в імпортної куртці з перешитій лейблами.

Про це повідомляють ЗМІ.

На "російському" варіанті верхнього одягу красується напис "Армія Росії" і червона зірка. Користувачі мережі знайшли оригінальну модель, де подібних нашивок немає.

"Прогулюючись по німецьким магазинам, згадався найбільший геополітик сучасності. І тут на*балово на рукаві", "Знову на американську куртку нашили свою лейбу", - пишуть користувачі Twitter.
Разом з тим варто відзначити, що раніше у понеділок, 27 серпня, на сайті Кремля з'явився фотозвіт про вихідні президента Росії Володимира Путіна, які він провів на Єнісеї в Туві з міністром оборони Сергієм Шойгу і главою ФСБ Олександром Бортніковим.

Так, на знімках глава РФ подорожує по горах, катається на картері, дивиться в бінокль і уважно вивчає траву в Єнісейському лісі.

Відзначається, що кадри з Путіном вкрай швидко стали основою для фотожаб в популярних російських пабликах.

Президента Росії помістили у відомі всім фільми "Залізна людина", "Люди в чорному" і "Горбата гора", гри Skyrim і DayZ, а також у мем "плоті нологи" — тільки на цей раз без каменів.

Найпопулярнішою ідеєю для фотожаб стало поєднання президента Росії з ковбоєм з кліпу-мема на популярну пісню Big Enough.
Крім того варто відзначити, що раніше допрацьована Мінекономіки "Стратегія просторового розвитку" пропонує розділити Росію на 14 макрорегіонів — за аналогією з уже усталеним виділенням Далекого Сходу і Північного Кавказу.

Популярні новини зараз

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

"Ви довго працюєте": начальник впав з даху і загинув на місці, показуючи, як швидко збивати бурульки

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Показати ще

Так в Росії із-за погіршення економічних показників було розроблено проект щодо поділу країни на 14 частин - макрорегіонів.

Документ внесуть в уряд у вересні, стратегія повинна бути затверджена в листопаді.

В цілому, ці частини нібито будуть схожі на федеральні округи, але з великим дробленням. Наприклад, Сибірський федеральний округ може бути розділений на Південно-Сибірський, Єнісейського і Байкальський макрорегіони, а Центральний округ — на Центральний і Центрально-Чорноземний макрорегіони. Крім того, планується виділити Північний, Північно-Західний, Південний, Волго-Камський, Волго-Уральський, Уральський, Західно-Сибірський регіони.

Сибірський округ же розділений відразу на три макрорегіону — Південно-Сибірський, Єнісейського і Байкальський.

Як очікують в Мінекономрозвитку Росії, в разі такого поділу експортні перевезення товарів усіма видами транспорту, крім трубопровідного, зростуть майже на 30% до 2025 р. Таким чином, РФ намагається боротися з наслідками санкцій, введених за агресії в Україні.

Передбачається "призначити" 35-40 центрів економічного зростання, які в 2035 році повинні будуть забезпечувати до 65% економічного зростання Росії.

Відпочинок в Туві: як Путін провів вихідні на Єнісеї

Нагадаємо, ядерні понти Путіна змусили Пентагон напружитися.

Як повідомляв "Знай.ua", путінське м'ясо напало на позиції ЗСУ і понесло величезні втрати.

Також "Знай.ua" писав, що Путін обікрав Білорусь.