Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, що президент Росії Володимир Путін позичив йому в Сочі яхту.

"Ну а те, що у нас дійсно добрі стосунки. І ось наш клаптик землі, як я сказав, білоруської (мається на увазі санаторій "Білорусь" у Сочі). За парканом він живе. Завтра мені треба вийти подивитися на узбережжя, як воно змінилося. Я йому телефоную: "Слухай, мені треба тут …" Він мені віддає свою яхту, посудину, – я завтра сяду з усіма своїми людьми і пройдуся вздовж узбережжя і подивлюся, як змінилися Сочі", – розповів Лукашенко про зустріч з Путіним.

Також глава Білорусі підкреслив, що між ним та лідером Росії немає жодних образ.

"У нас дійсно добрі відносини, і немає там ніяких образ та якихось питань і нюансів. Хоча кожен з нас має за плечима певні обов’язки перед своєю державою, народом, рідними народами. Тому багато проблем, які там і тут, збігаються, і нам разом їх вирішувати", – зазначив Лукашенко.

Популярні новини зараз

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Показати ще

Цілком ймовірно, Лукашенко каже про президентську яхту "Чайка", на якій Володимир Путін і президент Фінляндії Саулі Нііністьо після офіційної зустрічі зробили морську прогулянку.

Перше ім’я яхти – Leo Fun. Вона зійшла зі стапелів в Туреччині в 2009 році. Замовник – компанія Evening Star Yachting Ltd.

У 2011 році турецькі ЗМІ повідомили, що Управління справами президента Росії купило 53-метрову яхту "Сіріус". Цю інформацію офіційно підтвердила і сама верф.

Місцезнаходження яхти, її ціна і характеристики потрапляють під захист закону про держтаємницю. Однак відомо, що вартість яхти склала 30 млн євро. Запас ходу яхти – 4400 морських миль. Цього цілком вистачить, щоб перетнути Атлантичний океан.

Після покупки судно перейменували на "Чайку". Воно здатне прийняти на борт компанію з 12 чоловік, які розмістяться в шести каютах підвищеного комфорту. Кожна каюта обладнана окремою ванною кімнатою, супутниковим телебаченням, відеомагнітофон, відео і музикою, DVD, Wi-Fi Інтернетом та I-Pod станцією.

Нагадаємо, Президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив владу Росії у численних порушеннях двосторонніх домовленостей, зокрема у нафтогазовій сфері.

Як повідомляв раніше Знай.ua, після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним в Сочі, президент Білорусі Олександр Лукашенко перебуває в близьких відносинах із російським лідером. Про це глава Білорусі заявив в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1".

Також Знай.ua писав про те, що Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія ставиться до його країни "по-варварськи" і не виконує своїх обов'язків за договорами.