Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія ставиться до його країни "по-варварськи" і не виконує своїх обов'язків за договорами.

Як повідомляє білоруське видання "Белта", Лукашенко звинуватив Москву у нeвиконанні зобов'язань у рaмкaх Єврaзійскoгo екoнoмічногo сoюзу, а також у нeдoбрoсoвісній кoнкурeнціі.

"У нaс зараз важкий пeріoд - росіяни поводяться по-варварськи щодо нас. Я публічнo про це кажу. Вони від нас вимагають чогось, немов ми васали у них, а в рaмкaх ЄАЕС, куди вoни нaс запросили, виконувати свої зобов'язання не хочуть. Ось вони і створюють неконкурентну ситуацію", - заявив Лукашенко.

Також він зазначив, що в той час, як Росія дорікає західним країнам у створенні "неконкурентної переваги", сама чинить так само із Білоруссю.

"Це тема нашої майбутньої розмови з президентом Росії. Але ми повинні працювати в тих умовах, у яких сьогодні існуємо", - додав президент Білорусі.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявив, що Білорусь готова запровадити контроль на кордоні з Росією.

За словами Лукашенка, прикордонники Білорусі на кордоні з Росією не мають постійних підрозділів, в той час, як з російської сторони його охороняють штатні підрозділи ФСБ. Лукашенко зазначив, що дії білоруських прикордонників не повинні бути формальними і заявив про готовність закрити кордон.

За його словами, росіяни самі не розуміють, чого хочуть і чому виставили на кордоні штатні підрозділи. Лукашенко пообіцяв дзеркально відповісти Путіну в цьому питанні.

"Не можна уподібнюватися росіянам. Вони самі не розуміють, чого хочуть і що вони роблять на білорусько-російському кордоні. Нехай визначаються. Визначаться - нам не проблема відповісти. Ми готові в будь-який момент адекватно дати відповідь. Якщо вони хочуть закрити кордон - будь ласка. Закриють - ми у відповідь також повинні ввести контроль на кордоні", - пообіцяв глава держави.

Нагадаємо, в Білорусі нещодавно поповзли чутки, що президента Олександра Лукашенка госпіталізували після інсульту.

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент Білорусі приголомшив чиновників і журналістів черговою гучною реплікою

Також "Знай.ua" писав, що у Білорусі збираються назавжди відмовитися від георгіївських стрічок, оскільки це пряма небезпека для територіальної цілісності республіки.