Президент Білорусі Олександр Лукашенко вперше з'явився на публіці після того, як у ЗМІ поширили інформацію про те, що він переніс інсульт.

31 липня він провів зустріч із головою Мінського облвиконкому Анатолієм Ісаченком, передає державне інформаційне агентство БелТА.

Раніше у ЗМІ повідомляли, що саме через інсульт і госпіталізацію Лукашенко скасував візит до Гомеля. На публіці президент Білорусі не з'являвся з 28 липня.

У той же час прес-секретар Лукашенко Наталія Ейсмонт назвала маячнею інформацію про госпіталізацію президента.

Приводом для чуток, ймовірно, стало те, що президент Білорусі відмовився від відвідин раніше запланованих заходів. Зокрема, 26 липня він повинен був приїхати в Гомель, а 27 липня Лукашенко повинен був відкрити дитячу обласну лікарню в Гомелі. Але візит не відбувся.

 Однак 28 липня пройшла зустріч Лукашенка з головою правління китайської корпорації CITIC Group Чан Чженьмінь. Згідно з повідомленнями білоруських ЗМІ, на відео президент виглядав бадьорим та здоровим.

У вівторок, 31 липня, Лукашенко з'явився на публіці після трьох днів "тиші", спростувавши таким чином чутки про погане самопочуття. Він провів зустріч з головою Мінського облвиконкому Анатолієм Ісаченко.

Вся правда про стан здоров'я Олександра Лукашенка:


 

Нагадаємо, що 30 липня ЗМІ повідомили про екстрену госпіталізацію Олександра Лукашенка – у президента Білорусі нібито стався інсульт.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після інсульту Лукашенка шукає вся Білорусь.

Також "Знай.ua" писав, що Лукашенко розчулився під час виступу власного сина Миколи та розплакався через пісню Повалій.