У Білорусі нещодавно поповзли чутки, що президента Олександра Лукашенка госпіталізували після інсульту. Практично одразу після цього лідер країни перестав з'являтися на місцевому телебаченні.

Куди зник Лукашенко?

На це звернули увагу журналісти білоруського філії Радіо Свобода.

"Свобода підрахувала, скільки разів на БТ показали Лукашенко після чуток про його інсульті. Результат: 0", - коментують кореспонденти.

Крім того, білоруського лідера лише кілька разів згадали в сюжеті про дорожнє будівництво і контролі глави держави над ним. Таким чином, уточнюють журналісти, на публіці Лукашенко не бачили з 28 липня - минулої суботи. Саме в цей день пішли чутки про інсульт.

Популярні новини зараз

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

26 липня він повинен був приїхати в Гомель, але візит не відбувся. Першим про це повідомив російський Telegram-канал "Незігарь", який спеціалізується на політичних інсайд: "У Мінську кажуть, що у Лукашенка трапився ішемічний інсульт в басейні середньої мозкової артерії її "маренням".

В той же час сайт президента Білорусі повідомляє про те, що 26 липня Лукашенко провів нараду з питань держслужби, а 28 липня відбулася його зустріч з головою правління китайської корпорації CITIC Group Чан Чженьмінь. Офіційних повідомлень про хворобу президента Білорусі не було. Прес-секретар президента Лукашенка Наталя Ейсмонт назвала маячнею інформацію про госпіталізацію президента, однак так і не відповіла, де він зараз знаходиться.

Відомо, що Лукашенко страждає від цукрового діабету і в цілому відчуває великі проблеми зі здоров'ям, зокрема з тиском і ногами. За інформацією каналу, білоруський лідер "багато спить, безмірно їсть і працює 4-5 годин на день".

Дивіться: біографія Олександра Лукашенка

Нагадаємо, колишній міністр оборони України часів президентства Віктора Януковича Михайло Єжель отримав статус біженця в Білорусі. Як повідомляв Знай.ua, Лукашенко розридався під пісню Повалій. Також Знай.ua писав, Україна та Білорусь поділять Чорнобильську зону.