Після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним в Сочі, президент Білорусі Олександр Лукашенко перебуває в близьких відносинах із російським лідером. Про це глава Білорусі заявив в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1".

Так, за словами Лукашенка, Білорусь і Росія – близькі держави.

"Над нами, напевно, ще й тяжіє те радянське минуле, коли ми жили разом, коли ми просто один одному могли в очі говорити те, що думаємо. Плюс наше слов'янське нутро. Тому у нас дуже близькі стосунки. І в силу цієї близькості наших відносин ми висловлюємося абсолютно відкрито. Навіть за особистих якихось питань. Здавалося б, це особисте, взагалі, навіть прес-секретарі це бояться згадувати. Ні, ми, обговорюючи ті чи інші питання, говоримо про це відкрито", – зазначив Лукашенко.

При цьому президент уточнив, що обговорює різні питання з Путіним, "як рідні люди".

"Тому засоби масової інформації, почувши це, цю відкритість (витоки різні бувають), кричать про те, що не просто шорсткості - замайорило між президентами, біда... І починаються різного роду вигадки і роздуми. Та ні, по-різному, форми у нас абсолютно різні. Деколи просто сімейні. Ось ми, як рідні люди, обговорюємо питання і в очі один одному про це говоримо", – резюмував Лукашенко.

Популярні новини зараз

Єгор Крутоголов з "Дизель-Шоу" розповів про сумну подію в родині: так раніше переживав тільки за Марину Поплавську

В Україні зареєстровано перший випадок давно забутого, але небезпечного захворювання

Зірка "Дизель шоу" Олександр Бережок готується в черговий раз стати батьком: дихає в спину багатодітному Сморигіну

Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова збільшила і перефарбувала груди - тіло голе, тільки труси видно

Показати ще

Нагадаємо, що 18 серпня білоруський лідер заявив, що Білорусь ніколи не стане "васалом" якої б то не було країни.

"Деякі, особливо росіяни, "плявузгают", інакше не скажеш: "Лукашенко хоче щось показати або здатися Путіну". Слухайте, ми один одного знаємо, напевно, більше 20 років. Мені що показувати треба Путіну? Він мене знає, як в народі кажуть, як облупленого. І я його знаю. Що нам один одному ще показувати? Я в Кремль звітувати не їжджу. Ми домовилися про наші взаємини. У нас найбільш просунуті відносини – в союзі Білорусі і Росії", – заявив президент.

Нагадаємо, що 18 серпня Олександр Лукашенко призначив нового прем'єр-міністра і ряд міністрів. Очолив уряд колишній банкір Сергій Румас.

Як повідомляв портал Знай.uа, найближчим часом Росія не буде атакувати Україну у відкриту, замість цього Путін може окупувати Білорусь.

Також портал Знай.uа писав, що зараз вже ніхто точно не знає, як виглядає справжній президент Російської Федерації Володимир Путін. Вся справа у величезній кількості його двійників.