Президент США Дональд Трамп і його дружина Меланія зробили візит в дитячу лікарню в Колумбусі, де взяли участь в дитячому телешоу.

Під час програми глава держави повинен був розфарбувати прапор, але переплутав кольори. Про це стало відомо з повідомлення Meduza.

Користувачі соцмереж звернули увагу, що Трамп використовував синій  колір, зафарбовуючи одну зі смуг. При цьому насправді на американському прапорі немає синіх смуг.

Відразу ж після цього, деякі познущалися над президентом США і заявили, що він намагався намалювати прапор Росії.

До слова, канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявляє, що Грузія разом з Україною має найбільшу європейську перспективу.

Про це вона сказала під час зустрічі зі студентами, відповідаючи на відповідне запитання, яке стосувалося заяви глави МЗС Німеччини.

Зокрема, вона відзначила, що саме Україна та Грузія роблять найбільші кроки назустріч європейській сім'ї. Більше того вона розповіла, що протягом майбутніх 10 років країни члени ЄС будуть допомагати Україні та Грузії виконати всі необхідні умови для вступу до союзу.

"Що стосується політики Німеччини щодо Східної Європи, то це не нова ініціатива. Хайко Маас лише наголосив на тому, що дуже важливі добрі відносини з Росією - це сусід Євросоюзу, але, з іншого боку, нам потрібна чітка політика, як все повинно сформуватися щодо Східної Європи. Грузія, Азербайджан, Вірменія, але Грузія точно є разом з Україною країною, що має найбільшу європейську перспективу. протягом найближчих 10 років ми виділимо ті кроки, які необхідно зробити в майбутньому ", - заявила Меркель.

Нагадаємо, президент Америки Дональд Трамп натякнув, що Хіларі Клінтон, яка була його основною конкуренткою на виборах, заслуговує в'язниці за скоєні злочини. Про це він написав у своєму Twitter.

Як повідомляв Знай.ua, співробітники розвідки США заявили, що їхні помічники, котрі працюють на території Росії, перестали виходити на зв'язок. У ЦРУ припускають: це може бути пов'язано із майбутніми виборами до Конгресу.

Також Знай.ua писав про те, що міністр оборони США Джеймс Меттіс висловив свої співчуття у зв'язку зі смертю американського сенатора Джона Маккейна.