Нещодавня заява російського Міністерства оборони, про те, що США нібито "нарощують кількість носіїв крилатих ракет на Близькому Сході", викликала блискавичну реакцію у Пентагоні.

За даними CNN, представник структури Ерік Пейхон зазначив, що інформація, розповсюджена Кремлем, не більше, ніж звична пропаганда і вірити їй не варто:

"Це неправда. Однак, це не означає, що ми не готові виконати наказ президента до дії", - заявив Пэйхон, натякнувши на готовність Америки завдати удару по Сирії у випадку провокаційних дій з боку РФ, як на тому раніше наголошував президент США Дональд Трамп.

Пейхон додав: американські військові вже напоготові через те, що найближчим часом може статися атака сирійських бійців на мирних мешканців, яка стане серйозним випробуванням для інфраструктури. У першу чергу мова йде про провінцію Ідліб. Саме там, за даними Пентагону, Росія має намір застосувати хімічну зброю.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

Ракетний удар США по Сирії

Крім того, не так давно офіційний Вашингтон попередив Москву, що у разі застосування армією Асада хімічної зброї, по країні буде завдано удар сильніший за попередні. Це підтвердив радник президента США Джон Болтон.

Наслідки удару по Сирії

Болтон пояснив, що США в курсі планів президента Сирії Башара Асада задіяти хімічну зброю під час захоплення одного з районів країни, який утримується повстанцями.

Схема ракетного удару США по Сирії

На даний час регулярна армія Сирії збирається захопити провінцію Ідліб, що перебуває під контролем опозиційної влади країни. В цьому районі перебувають десятки тисяч бійців, але багато з них були евакуйовані під час припинення вогню.

Війна у Сирії

Два попередніх удари США по Сирії були "швидше символічними", як зазначала американська влада. Перший удар був нанесений по авіабазі, а під час другого Трампа нібито вмовили "обмежитися невеликою кількістю цілей".

Дивіться: Ракетний удар США по Сирії

Нагадаємо, Росія, Китай і Монголія з 11 по 15 вересня проведуть навчання "Схід-18", під час яких відбудеться симуляція ядерного нападу.

Як повідомляв Знай.ua, у провінції Ідліб на північному заході Сирії стався потужний вибух на складі озброєнь.

Також Знай.ua писав, в СБУ визначили й ідентифікували більше двох сотень найманців так званої "Приватної військової компанії Вагнера", які брали участь у війні в Сирії.