Російська влада зовсім не налаштована на припинення масових конфліктів у світі, розгорнутих з легкої руки Кремля у Сирії, Грузії та Україні. Основні причини та наступні мішені Володимира Путіна нещодавно назвав колишній Надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні Григол Катамадзе.

Велика війна: куди ще цілиться Путін?

На його думку, одразу після того, як ситуація на Донбасі стабілізується, Росія розпочне масштабний наступ на країни Балтії, не виключено, що наступною може бути й Польща. Катамадзе наголосив: війна Росії проти Грузії почалася не в 2008 році, а в 1991 році і всі 27 років після відновлення державної незалежності Грузія живе в умовах конфлікту.

"У серпні 2008-го ми говорили, що наступною може бути Україна. І знову нас не чули. Останні кілька років з моменту початку трагічних подій на сході України, ми говоримо, що наступні – країни Балтії та Польща. І оскільки агресія підійшла близько до кордонів Євросоюзу, європейці більше задумалися над цими загрозами, ввели санкції проти Росії. Це правильно, але санкції повинні бути ще жорсткішими. Тому що з нинішніми санкціями агресивні дії РФ не зупинити. І тоді будуть наступні цілі", - резюмував дипломат.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Квартал 95" показала особистий момент з Дзідзьо: "Весна ж..."

Настя Каменських зізналася в любові до дівчат, поки Потапа немає поруч

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

Колишній посол Грузії вважає, що Україна була на економічному та моральному підйомі тільки до приходу у владу Віктора Януковича. Далі Росія, використавши своїх людей в якості маріонеток, завдала нашій державі серйозної шкоди, при чому мова йде вже не тільки про загарбництво територій Донбас і Криму.

Катамадзе не приховує, що загальна політика Кремля безпосередньо стосується також Білорусі і Казахстану, тому що такий самий сценарій може чекати й на них, хіба що точно складно визначити часові рамки. Процес, звісно, можна відтермінувати, але для цього потрібно, аби міжнародна спільнота нарешті визначилася: чи готові вони працювати разом заради подолання агресії.

"Інакше почнуть розвиватися найрізноманітніші сценарії", – прокоментував Катамадзе.

Дивіться: "Режим Путіна впаде, як радянська влада", - Михайло Ходорковський

Нагадаємо, наближені до Путіна олігархи за один день втратили мільярди доларів.

Як повідомляв Знай.ua, сестра Олега Сенцова розповіла, за що йому мститься Путін.

Також Знай.ua писав, Путін спробував "прикрити" свій низький зріст, але замість цього тільки насмішив публіку.