Заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький згадав слова класика, характеризуючи останні фото президента Росії Володимира Путіна з відпочинку.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Так, глава РФ показав, як збирає гриби. Блогер тут же помітив: "Шойгу на вихідних вивозив Путіна у тайгу, до рідних грибниць. Усе-таки як праві класики: той же Путін дійсно не людина, а гриб. (Я про Екзюпері, ну і трошки про Курьохіна з його "Ленін - гриб!")", - пояснив він.

Відзначимо, що мова йде про знаменитий уривок із твору Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц", у якому говориться:

"Я знаю одну планету, там живе такий пан з багряним обличчям. Він за все своє життя жодного разу не понюхав квітки. Жодного разу не подивився на зірку. Він ніколи нікого не любив. І ніколи нічого не робив. Він зайнятий тільки одним: він складає цифри. І з ранку до ночі твердить одне: "Я людина серйозна! Я людина серйозна!" - зовсім як ти. І прямо роздувається від гордості. А насправді він не людина. Він гриб".

Варто відзначити, що у понеділок, 27 серпня, на сайті Кремля з'явився фотозвіт про вихідні президента Росії Володимира Путіна, які він провів на Єнісеї в Туві з міністром оборони Сергієм Шойгу і главою ФСБ Олександром Бортніковим.

Так, на знімках глава РФ подорожує по горах, катається на картері, дивиться в бінокль і уважно вивчає траву в Єнісейському лісі.

Відзначається, що кадри з Путіном вкрай швидко стали основою для фотожаб в популярних російських пабликах.

Президента Росії помістили у відомі всім фільми "Залізна людина", "Люди в чорному" і "Горбата гора", гри Skyrim і DayZ, а також у мем "плоті нологи" — тільки на цей раз без каменів.

Найпопулярнішою ідеєю для фотожаб стало поєднання президента Росії з ковбоєм з кліпу-мема на популярну пісню Big Enough.
Разом з тим варто відзначити, що президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив владу Росії у численних порушеннях двосторонніх домовленостей, зокрема у нафтогазовій сфері.

Білоруський лідер зазначив, що його країна недоотримує митні виплати від експорту російської нафти. Лукашенко нагадав: у квітні 2017 року з Росією обговорювалася ціна на газ і саме тоді сторони домовилися про зарахування до бюджету.

"Ми знайшли з Путіним вихід, підключивши нафту – так звана перетаможка, коли 6 мільйонів тонн російської нафти ми могли продавати, а митні збори зараховувалися б у наш бюджет", – підкреслив Лукашенко.

Президент Білорусі додав: на момент домовленостей нафта коштувала близько 40-50 доларів за барель, одразу після цього нарахування до бюджету Білорусі припинилися.

Відпочинок в Туві: як Путін провів вихідні на Єнісеї

Нагадаємо, ядерні понти Путіна змусили Пентагон напружитися.

Як повідомляв "Знай.ua"маріонетки Путіна підрахували вартість окупації Криму.

Також "Знай.ua" писав, що Путін прокатав Лукашенка на своїй "гордості".