Підставою для гучної заяви стала пропозиція президента Петра Порошенка затвердити закон про введення санкцій проти громадян України, у яких подвійне громадянство і які брали участь у виборах іншої країни, повідомляє Радіо Свобода.

Петер Сійярто висловлює занепокоєння, оскільки Україна нібито буде позбавляти громадянства людей з іншим громадянством країни-члена НАТО. Він стверджує: такі дії ставлять під загрозу національну безпеку.

"Ми надзвичайно обурені, що закарпатець угорської національності може являти собою загрозу національній безпеці України", - сказав міністр.

Нагадаємо, 19 квітня у Верховній Раді зареєстрували законопроект Порошенка про внесення змін в закон "Про громадянство України" та внесення додаткових підстав для позбавлення громадянства. Серед іншого, це використання виборчого чи іншого права, яке надає іноземне громадянство.

Популярні новини зараз

Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"

Вербна неділя з 19 квітня по 2 травня: чого категорично не можна робити перед Великоднем

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

Окрім того, Угорщина наклала вето на рішення про проведення в Брюсселі засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про правки до закону про освіту, які викликали бурхливу реакцію з боку Будапешта, Бухареста та Варшави. Зокрема мова йде про мову навчання, тобто діти родин нацменшин можуть навчатися рідною мовою тільки у початковій школі, а починаючи з 5 класу – предмети переводяться на українську мову викладання.