Звичайно, кожному з нас хочеться, щоб сімейне життя грало яскравими фарбами і дарувало нам позитивні емоції щодня. Про ознаки щасливого сімейного життя читайте в материле Clutch.

1. Ваша сексуальне життя яскраве і насичене.

Вам цікаво і приємно займатися любов'ю і ви готові зберігати вірність один одному не тільки з почуття обов'язку.

2. Ваші побутові умови постійно поліпшуються.

Ви успішно розділили обов'язки по дому і з задоволенням їх виконуєте. 

3. Вам є про що поговорити, крім сімейних тем.

У вас досить спільних інтересів і завжди є про що поговорити, тому що ви активно розвивається на протязі вашого сімейного життя.

4. Ви продовжуєте подобатися одне одному.

Ніхто з вас не запустився, ви продовжуєте займатися своєю зовнішністю і здоров'ям. Це дає впевненість у тому, що ви будете жити довго і щасливо.

5. У вас вже є дітки, і/або ви плануєте народження дітей.

Ваше кохання вже щось більше і його не вистачає тільки на вас двох. Бажання завести дитину - це природне бажання, яке виникає у люблячих один одного людей.

6. Ви обидва берете участь у вихованні дітей.

Ви намагаєтеся дати рівноцінну частина любові і турботи своїм дітям. 

7. У вас з чоловіком є цікаві проекти.

Через них ви з задоволенням робите світ кращим, можливо це спільні проекти, може ні. Але ви один одного підтримуєте в цих творчих починаннях.

8. Ви обидва відчуваєте, що Сім'я зробила вас сильнішим.

До біса пояснення, відчуваєте і все. Тільки по-чесному.

Нагадаємо, ті, хто вже замислювалися про те, щоб завести дитину розуміють, наскільки важливим і відповідальним є процес підготовки до цієї події. Нещодавно вчені довели, що час народження дитини дуже впливає на здоров'я і подальше життя малюка.

Раніше Знай.ua повідомляв, ім'я впливає на долю людини, впевнені астрологи. Тому, на їх думку, правильна характеристика імен і розуміння їх сумісності можуть розповісти про відносини дуже багато.

Також Знай.ua писав, міцна дружна сім'я - мрія кожного з нас. Ми розповіли про те, як зміцнити відносини з допомогою фен-шуй і що допоможе активувати сімейну зону (східну частину твого будинку).