Американські вчені поділилися шокуючим та несподіваним відкриттям однієї із імовірних причин настання Апокаліпсису.

Апокаліпсис
Апокаліпсис

Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Незважаючи на те, що кількість людей на Землі неухильно зростає, перед людством неупинно постає страшна загроза.

Причина - стрімке погіршення якості сперматозоїдів у чоловіків, яке викликано шкідливими викидами у атмосферу і нездоровою їжею.

Популярні новини зараз

Петру Порошенку обрали запобіжний захід, центр Києва оточили сотні правоохоронців: ексклюзивний репортаж з місця подій

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Багатотонна фура відправила під воду понтонний міст: два села лишилися без жодного сполучення

Показати ще

Ряд досліджень чоловічого продукту показали, що з кожним роком якість сперматозоїдів значно погіршується, оскільки сучасний спосіб життя просто знищує чоловічу фертильність.

Клініки для лікування безпліддя встановили, що кількість життєздатних сперматозоїдів, які медики називають "плавцями", з кожним роком знижується на 1,8%.

вчений
вчений

У свою чергу вчені із США встановили, що понад у 85% американських міст чоловіча фертильність постійно погіршується. На думку дослідників, отримані дані є попередженням для всього людства.

Вчені наголошують, що людство може зіткнутися з так званим "спермагеддоном", при якому просто не залишиться здорових сперматозоїдів для запліднення яйцеклітин і продовження життя людства.

Однак цілком реальним залишається сценарій, коли людська раса зіткнеться з критичним зниженням народжуваності через неправильне харчування, недостатню фізичну активність і шкідливі викиди.

Такий висновок вчені зробити з того факту, що середньостатистична кількість рухливих сперматозоїдів в західних країнах у чоловіків більш ніж наполовину скоротилася всього за одне покоління.

З огляду на високий рівень народжуваності у країнах Африки, найбідніших державах Азії і Латинської Америки, можна припустити, що саме місцеве населення скоро витіснить поступово зникаючі людські резерви розвинених західних країн.

Учені наголошують - для того, щоб протистояти загрозі, чоловікам потрібно більше рухатися і споживати здорову їжу.

Нагадаємо, їжа впливає не тільки на наш настрій, але і на сексуальне бажання.

Тому немає нічого краще, ніж приготована власними руками романтична вечеря, яка мiстить деякі продукти з рейтингом R, що сприятливо впливають на ваше лібідо і вашого партнера, повідомляє Health.

Як писав раніше Знай.ua, ранковий секс гарантує гарний настрій і підвищує стресостійкість на весь день. Про це повідомляє Huffington Post Deutschland.


Також Знай.ua писав про те, що сексуальне утримання шкодить здоров'ю. Крім того, на жіночому організмі це позначається гірше.