Сексуальне утримання шкодить здоров'ю. Крім того, на жіночому організмі це позначається гірше.

У цьому впевнений американський медик, психотерапевт і сексопатолог Сара Купер, - інформує видання The Koz Post.

На думку фахівця, винятком може бути тільки відмова від інтимної близькості, якщо є рекомендції лікаря за станом здоров'я. Крім того, Купер зазначив, що більшої шкоди сексуальне утримання завдає жінкам.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин осоромилася гомофобними висловлюваннями: "Ти йдеш на х*й вслід за руским кораблем" Головне за ніч: Маріуполь віддають на поталу кадирівцям, Kalush після Євробачення знову здивував, а Злата Огнєвіч зізналася у коханні Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще

Також зазначається, що якщо жінка тривалий час не займається сексом, її тіло починає відчувати постійний стрес, від якого можуть посилюватися менструальні болі. В результаті сексуальне бажання може взагалі зникнути.

Крім того, жінки стають розсіяними і неуважними, і таким чином більше піддаються депресіям.

статевий акт

Додамо, вчені проаналізували, як впливає статеве життя на довголіття та приголомшили резульатати дослідження.

Як виявилося, ні спорт, ні дієти не виявилися настільки корисними як регулярне статеве життя, до того ж позитивно воно впливає на здоров'я людей у зрілому віці.

В людей, які мають секс щонайменше раз на тиждень, почуває себе набагато краще, ніж та, у якої статева близькість виникає максимум раз на місяць, а то і рідше.

Дивіться: Чим небезпечне статеве утримання

Нагадаємо, чоловікам теж протипоказа тривала відмова від інтимної близькості. У них може початися застій сперми, а це загрожує простатитом та іншими захворюваннями подібного роду.

Тому, за словами медиків, найкращим варіантом є регулярне статеве життя без надмірностей.

Як повідомляв портал Знай.ua, ці пози вважаються пігулкою від усіх хвороб. Спеціалісти пояснили, як найкраще зміцнити імунітет перед осінніми холодами.

Також Знай.ua писав про те, що повторний статевий акт впродовж ночі збільшує ймовірність завагітніти.