Існує думка, що заняття йогой допомагають запобігти багато захворювань і порушеннь в роботі організму. У їх числі метаболічний синдром, діабет, захворювання щитовидної залози і навіть депресія.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНедавні дослідження стверджують, що заняття йогою також позитивно впливають на сексуальне здоров'я як у жінок, так і у чоловіків, пише Medical News Today.
У дослідженні взяли участь близько 40 жінок. Протягом 12 тижнів вони повинні були відвідувати курси йоги і повідомляти про позитивнi або негативнi зміни.
По закінченню цього терміну, у більшості жінок спостерігалося значне поліпшення за всіма параметрами Індексу сексуальної функції: "бажання, збудження, виділення еякуляції, оргазм, задоволення і біль".
Близько 75 % випробовуваних повідомили про помітний прогрес у їх статевом життi після навчання східним методикам. В рамках дослідження всі добровольці навчилися 22 йога-позам, котрi, як вважають, покращують основні м'язи черевної порожнини та травлення, зміцнюють м'язи тазу і підвищують настрій.
Серед вивчених поз були Триконасана (також відома, як Трикутна поза), Бхуджангасана (поза Кобри) і Ардха Матсиендрасана (поза Царя Риб).
Також помітне поліпшення спостерігалася на сексуальному фронті у представників сильної статі.
Крім цього, порівняльне дослідження, проведене однією і тією ж командою вчених, показало, що йога є життєздатною і нефармакологической альтернативою флуоксетину для лікування передчасної еякуляції.
Нагадаємо, повторый статевий акт протягом ночі збільшує ймовірність завагітніти.
Як повідомляв портал "Знай.uа" австралійські вчені розповіли про сприятливі ефекти сексу на розумові здібності в літньому віці.
Також Знай.uа" писав, що таке чоловіча депресія.