Візажисти та майстри боді-арту використовували свої творчі здібності, щоб перетворити свої попи в гарбуза для святкування самого містичного свята в році - Хэлловіна.

Ідея була створена і втілена в життя Go Get Glitter, командою, яка стоїть за оригінальною тенденцією Glitter Butt. Саме вона була неймовірно популярна в Instagram під час Coachella в цьому році. І команда була натхненна на те, щоб перетворити його у щось сезонне.

Софія Леві, візажист і співзасновник Go Get Glitter, сказала:

"Ми прагнемо до того, щоб стати популярними, і ми хотіли знайти спосіб пов'язати це з контентом Хелловіна, який ми створили. Наша персикова попа була і залишається одним з наших найпопулярніших looks, тому ми хотіли відтворити її з допомогою Хелловіна!"

Популярні новини зараз

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

Показати ще

Команда дебютувала на початку цього тижня на майданчику Instagram, з написом "TWERK OR TREAT".

В останні кілька днів сміливі шанувальники краси відтворюють на свої дупи різні Хелловін-образи.

Здається, що це виглядає весело, однак не цілком можна сісти з малюнком гарбуза на пікантному місці.

якщо ви хочете, щоб вашу гарбузову попу можна було побачити і оцінити, вам доведеться або зовсім відмовитися від одягу нижче пояса, або зробити досить великі дірки на джинсах.

Тому, якщо ви шукаєте гідний костюм для Хелловіна, це може бути не дуже хорошим варіантом, який навряд чи оцінять оточуючі. До того ж ви ризикуєте застудити "п'яту точку" в гонитві за популярністю.

Нагадаємо, як ірландське свято змінив свою назву і поширився по світу. Потойбічний світ був відкритий в ту ніч, і злі сили хаосу панували в світі.

Як повідомляв "Знай. ua", у готелях малюють портрети на гарбузах. Ресепшн готелю ніколи не виглядав так моторошно.

"Знай. ua" писав, як налякати друзів: доставка пончиків від страшного клоуна. Хелловін - відмінний привід для замовлення незвичайної лякаючою послуги.