Будьте пильні, адже в мережі стало відомо про нову аферу. Ніколи не можна віддавати стороннім свій чек після того, як розплатилися карткою в магазині.

Так, чеки можуть просити молоді мами, як підтвердження витрат на дитину або люди, які нібито збирають бонуси в цьому супермаркеті. Віддаючи чек, ви чините не шляхетно, а стаєте жертвою афери.

Шахраї за допомогою простого чека з супермаркету знаходять "жертву" по імені та прізвищу. Вся справа в тому, що часто на чеку друкують прізвище утримувача бонусної або знижкової карти, а також останні цифри банківської карти. І цієї інформації виявляється достатньо для афери.

Шахрай знаходить за цими даними власника карти в соціальних мережах, дізнається номер телефону у друзів або в профілі.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако випадково засвітив, що під спідницею у Анни Богдан: "Опча"

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Далі на номер телефону відправляють смс нібито від банку: "Здрастуйте, дорогий клієнт банку, ваша карта…1234 заблокована". А для того, щоб розблокувати – треба повідомити код на задній стороні картки.

Увага: ні в якому разі не можна повідомляти код третім особам. Його не повинні знати навіть співробітники банку! У разі, якщо ви сумніваєтеся, що смс від банку – зателефонуйте в банк і уточніть.

Проте небезпека підстерігає навіть у випадку, якщо в магазині ви розраховувалися готівкою.

Шахраї знаходять в магазині точно таку ж річ, як і в чеку і спокійно виходять з нею за межі магазину. А якщо на виході спрацьовує сигналізація, то спокійно показують чек та йдуть далі.

Крім того, через час шахрай спробує "повернути" вашу покупку в магазин за вашим чеку і отримати гроші. Адже повернути товар має право не той, хто його купував, а споживач — той, хто його використовує.

Нагадаємо, СБУ розкрила масштабну аферу. Як заробітчани "надули" країну на кругленьку суму.

Як повідомляв Знай. ua, поїздка в Польщу закінчилася справжнім пеклом для українських заробітчан. Чоловіки повелися на "польську мрію".

Знай. ua писав, псевдолікарі зводять українців в могилу, з'явилися тривожні дані. Це небезпечно не тільки для гаманця, але і для здоров'я.