Особливим днем почнеться 2019 рік. 1 січня – "дзеркальний" день. Дата, коли у кожного з'являється прекрасна можливість запрограмувати себе на успіх і щастя на цілий рік. Ритуали будуть мати особливу силу.

Перше січня важливо провести у хорошому настрої. Не давайте нікому зіпсувати ваш гарний настрій. Позбавте себе від переживань.

Навмисно не згадуйте про негаразди та проблеми. Присвятіть перший день року доброті і утримайтеся від сварок.

Навчіться відпускати свій гнів і агресію і навіть якщо вас хтось образив в минулому, то постарайтеся пробачити цю людину в своєму серці. Це зовсім не означає дружити з ворогами, просто постарайтеся не збирати образи в собі і відпускати їх.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Енергію і сили в цей день потрібно направити в мирне русло. Приміром, на досягнення нових цілей.

Важливо в перший день року поспілкуватися, зустрітися або хоча б поговорити по телефону з тими людьми, хто вам доріг. Так ви запрограмуєте рік і будете оточені дружній турботою.

Не соромтеся проявляти доброту і щедрість у цей день. Достаток і достаток у ваш дім принесуть добрі справи. Наприклад, погодувати бродяча тварина або птахів.

Перше січня має потужну енергетику. Сміливо загадувати бажання в той день. Також молитви мають особливу силу.

Важливо бажати ближньому добра, щастя і процвітання, тоді і для вас цей рік буде неймовірно щасливим і успішним.

Нагадаємо, залучити удачу в будинок допоможе звичайний лавровий лист, і ось як. Лавровий лист здатний прибирати негативну енергетику.

Як повідомляв Знай. ua, дванадцята ніч 2019: врата світів, віщі сни і містичні ритуали свята. дванадцяту ніч брами світів відкриті.

Знай. ua писав про грошові прикмети під ялинку: як зустріти Новий рік з користю для гаманця. Надійні прикмети для грошового процвітання.