Це вже четвертий щорічний фотоконкурс, заснований Академією наук Каліфорнії. Його мета — показати різноманітність життя, яке існує на нашій планеті та привернути увагу людей до необхідності його збереження. Передає Хвиля.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗнімки, які ви тут побачите, були відібрані компетентним журі з понад 6 000 робіт, надісланих фотографами всього світу.
1. Лава з вулкану Кілауеа на Гаваях виливається в Тихий океан. Фото Jon Cornforth:
2. На півночі Японії, де сніг може лежати до чотирьох місяців у році, а середня температура зими становить −5 °С, мавпи проводять морози в гарячих джерелах. Коли вони виходять за їжею, через мокру шерсть вони мерзнуть ще більше. Але разом тепліше. Фото Alexandre Bonnefoy:
3. Море білих гусей у небі. Фото Denise Ippolito:
4. У дослідницькому центрі "Hetaoping Research and Conservation Centre" вирощують та випускають маленьких панд в дику природу. Вчені в костюмах панд вважають, що таким чином вони допомагають маляткові краще звикнути до майбутнього життя в лісі. Фото Ami Vitale:
5. Західна Бразилія. Вони ніби хочуть конкурувати з блиском нічного неба, створюючи своє власне світлове шоу. Подібно світлячкам, ці личинки жуків (Pyrearinus termitilluminans) виробляють зелене світіння за допомогою хімічної реакції всередині їх тканин. Фото Marcio Cabral:
6. Не зовсім зрозуміло, зате красиво. Це колонія вітрильників у воді. Velella velella не є самостійним організмом, а являє собою колонію гидроїдів з класу безхребетних. Фото Jodi Frediani:
7. Різні види акул і тунці діють спільно, щоб атакувати косяк риби. Фото Ralph Pace:
8. Мисливці за лососем. Ведмеді грізлі. Фото Peter Mather:
9. Конфіскат — ноги слона. Виявляється, такий товар теж користується попитом. Недавні дослідження показали, що популяції африканських слонів (Loxodonta africana) скорочується в середньому на 8 відсотків на рік протягом останнього десятиліття. Фото Britta Jaschinski:
10. Рак-богомол з Індонезії і його ікра. Фото Filippo Borghi:
11. Чорні дронго і вогонь на задньому фоні. Птахи агресивні і безстрашні, захищаючи свої гнізда, вони атакують навіть великих хижаків. Фото Kallol Mukherjee:
12. Водолази і кашалоти, які сплять у такій позі, майже вертикально. Їх сон короткий — від 6 до 24 хвилин. Фото Franco Banfi:
Як повідомляв портал "Знай.uа", нерідко бувають випадки, коли аномалія виглядає неймовірно красиво. Унікальність, незвичайність, нестандартність привертають увагу і заворожують. Це можна сказати про тварин-альбіносів, які виглядають просто приголомшливо.