Собачку на ім'я Бон дивом вдалося врятувати з ущелини між скелями, куди цікаве тварина впала, погнавшись за білкою, пише Ukr.Media. Тварина разом зі своїм господарем прогулювалися в горах коли сталося нечастье. Чоловік намагався витягнути собаку. Але марно. Тоді він звернувся в службу порятунку, але і ті визнали себе безсилими перед нещадною байдужістю гір. Розкришити кам'яну пастку не представлялося можливим. Собачка провела в ув'язненні майже тиждень! Брудний, наляканий песик сидів всередині ущелини і боявся, що його ніхто не зможе врятувати.

Нарешті один з рятувальників виявив виступ, який цілком можна було розкришити, використовуючи гідравлічне обладнання. Його припущення підтвердив і фахівець-геолог, сказавши, що з цією ділянкою дійсно можна продуктивно попрацювати.

Не гаючи часу, рятувальники кинулися виконувати завдання, і через деякий час величезний шматок скелі відвалився. Ущелина стала ширше, і тепер пса цілком можна було дістати. Ось тільки переляканий вихованець ніяк не міг зрозуміти, що відбувається, і ховався вглиб замість того, щоб вибиратися назовні.

На щастя, на цей раз не розгубилася жінка - ветеринар. Вона схопила Бона за загривок, обхопила іншою рукою і потягнула до себе. Через мить переляканий пес, який за час перебування в ущелині придбав димчасте забарвлення, з'явився перед людьми. Господар кинувся обіймати свого улюбленця і дякував за допомогу!

Дивіться: собака тонула, але продовжувала сподіватися на порятунок: саме зворушливе відео в світі

Нагадаємо, раніше ми писали, що дитина провалився в стометровий колодязь і знаходиться там вже четвертий день. Рятувальники роблять все можливе, щоб врятувати його життя.

Нагадаємо, батьківщину Саакашвілі сколихнула страшна трагедія, серед загиблих дитина.

Як повідомляв "Знай.uау США підірвали самий знаменитий міст світу.

Також "Знай.uа" писав, що на Львівщині дотла згорів магазин.

А на Волині рятувальники витягнули безпритульного собаку з центру талої річки

Тим часом ще одна собака перетворила модний показ у власне шоу – глядачі забули про моделях.

Нагадаємо, кінолог розповів, що робити, якщо на вас напала агресивна собака.

Як повідомляв "Знай.uа", доблесні рятувальники звільнили киянку від "демонів".

Також "Знай.uа" писав, що волонтер провалилася в каналізацію і натрапила на несподівану знахідку.