Світлана Савицька стала першою жінкою-космонавтом, яка побувала у відкритому космосі. Вона потрапила за межі станції в 1984 році. З того часу екіпаж з одних жінок не пускали.

На прес-конференції в Центрі підготовки космонавтів, присвяченій запуску корабля Союз МС-12, повідомили про те, що в 2019 році відбудеться спільний вихід двох жінок у відкритий космос. Це відбудеться вперше в історії.

В експедицію відправиться американка на ім'я Христина Кук. Її напарником стане співвітчизниця на ім'я Енн Макклейн. Першою жінкою, яка підкорила космос в 1984 році, стала Світлана Савицька. З тих пір не було жіночих екіпажів, які залишали станцію.

Дослідники планують запустити корабель Союз МС-12 планується на 14 березня. У космос вирушать американець Нік Хейг, росіянин Олексій Овчнин і американка Крістіна Кук. Вони не потрапили на МКС у зв'язку з катастрофою ракети-носія під назвою " Союз-ФГ. Члени екіпажу складуть компанію членам 58-ї експедиції, які теж відправляться на МКС. В команду входять Олег Коненко, Давид Сен-Жак і Енн Маклейн.

Тривалість польоту Союзу складе 203 дні. Для Єлизавети і Ніка Хейга це буде перший політ, а Олексій Овчінін відправиться в космос вдруге. У польотну програму входять виходи в космос, наукові експерименти і стиковка з вантажними кораблями.

Раніше портал "Знай.uа" писав: інопланетяни використовують вбивчу планету Нібіру для знищення людства: вже є докази. Прибульці замаскували Нібіру під Місяць, але у них нічого не вийшло

Читайте також: експерт з Біблії знайшов пророцтво про кінець світу, яке вже починає збуватися. Земля б'ється в конвульсіях. "Війна Гога і Магога" завершиться апокаліпсисом, про це було відомо тисячі років тому

Знай.uа розповідав також про незвичайну космічну лотерею. Активісти розігрують політ на станцію зі штучною гравітацією. Костянтин Ціолковський ще на початку ХХ століття запропонував спосіб усунути невагомість на орбіта, вчені з'ясували, що він працює