Оновлювати улюблений Instagram і переглядати відео перед сном в смартфоні – небезпечна звичка.

Це загрожує не тільки порушенням сну, але і безліччю хвороб.

Звичка засинати смартфоном погано позначається на якості сну, безпосередньо впливає на біологічний годинник і сприяє недосипання.

Про це говорить професор американської Школи медицини Джона Хопкінса Всеволод Полоцький.

"Доросла людина повинна спати щонайменше сім годин в день і при цьому не використовувати комп'ютери, iPhone або iPad і інші електронні пристрої в ліжку. В ідеалі дотримуватися цього правила треба вже за дві години до сну", – каже професор, стверджує Всеволод.

Щоб навчитися добре відпочивати, слід дотримувати деякі правила. Безумовно, треба відмовитися від засипання зі смартфоном. Також перестаньте їсти вночі. І не спіть з дитиною або домашнім тваринам

Відносно недавно дослідники з США розповіли, що використання мобільних гаджетів становить смертельну загрозу. Радіохвилі, що використовуються в роботі 2G– і 3G-телефонів, провокують рак серця і печінки. А російські вчені дотримуються іншої думки. Вони заявили, що випромінювання від мобільників нешкідливо

Сон з телефоном в руках призводить до недосипання, кажуть медики лікарі. А це, в свою чергу, сприяє розвитку таких хвороб, як ожиріння, діабет, серцево-судинні захворювання, а також провокує депресію. Лікарі радять відмовитися від роботи по ночах: одна зміна здатна стати причиною підвищення тиску.

Нагадаємо, AirPods викликають рак: вчені шокували всіх шанувальників Apple

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Ліки від недоумства знайшли в напівтварин-напіврослинах: головне - не отруїтися

Також Знай.ua" писав про те, що Ефективна на всі 100 %: біологи випробували першу супервакцину від малярії на людях