Американські вчені створили швидкодіюче психоделічне речовина під назвою 5-MeO-DMT, яке полегшує симптоми депресії і тривожного розладу.

Якщо влада Сполучених Штатів Америки схвалять використання псилоцибіна, воно може стати легальним ліками від депресії.

Вчені встановили, що швидкодіюче психоделічне речовину 5-MeO-DMT полегшило симптоми тривожного розладу і депресивного стану. Деталі та результати дослідження були опубліковані в The American Journal of Drug and Alcohol Abuse.

Популярні новини зараз

Зірки "Постукайся в мої двері" Ханде Ерчел і Керем Бюрсін регулярно сваряться: у всьому винен колишній актриси

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Показати ще

В опитуванні взяли участь 362 людини. Кожен з них вживав психоактивні речовини. В результаті вдалося з'ясувати, що більшість із людей, у яких раніше було виявлено афективні розлади, завдяки речовинам змогли позбавитися від депресії.

Вчені також з'ясували шанувальники відвару амазонських племен під назвою "аяуаску" нібито психічно більш стійкі, ніж ті, хто віддає перевагу ЛСД. Це пов'язано з тим, що при депресії псилоцибін змінює активність мозку.

Завдяки цим дослідженням деякі психоделіки в США останнім часом отримують законний статус для застосування в якості лікарських засобів від депресії. В минулому році було дозволено використовувати псилоцибін в клінічних дослідженнях. Якщо результат буде позитивним, даний препарат стане в США легальним ліками, який допоможе пацієнтам боротися з депресією.

Нагадаємо, вживання марихуани, а також продуктів на її основі, змінює сприйняття болю

Читайте також: вчені розповіли, які рухи допомагають впоратися з важкою депресією, а також про те, як визначити депресію, її симптоми та ознаки

Як повідомляв портал "Знай.uа", марихуана викликає сексуальне бажання у жінок

"Знай.иа" писав, що регулярне куріння марихуани збільшує ризик виникнення інсульту на 15 %