В одній зі своїх публікацій Світлана Фус розповіла про користь риби та про її цінності для організму. А також назвала найкориснішу рибу для організму. Повідомляє Clutch.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Риба — хороше джерело білка, ненасичених жирних кислот і вітамінів А, Е і D. Але в першу чергу вона містить омега-3 жирні кислоти. Вони повинні надходити в організм з продуктами харчування, так як не виробляються в організмі, Омега-3 жирні кислоти беруть участь у багатьох важливих процесах в організмі. Наприклад, вони важливі для профілактики серцево-судинних захворювань".
А трохи нижче пояснила, яка саме риба є найкориснішою:
"Хорошим джерелом омега-3 кислот є оселедець. Пам'ятайте, що рибу треба їсти обов'язково, причому жирну з холодних морських глибин: оселедець, скумбрію, лососеві". — уклала дієтолог.
Важко знайти іншу рибу, яка б могла похвалитися такою величезною кількістю корисних властивостей, як оселедець.
Мало хто знає, що оселедець вважається однією з найжирніших риб, а білка в ній стільки, що 250 грамів оселедця покривають денну потребу людини. Вуглеводів, навпаки, у оселедця практично немає. У ній багато вітаміну В12 і Д, омега-3 жирних кислот, мінералів.
Багатий оселедець також такими речовинами, як фосфор і калій, кальцій та йод, натрій, фтор, магній і цинк. Оселедець містить вітаміни А, РР, Д.
Корисний оселедець тим, що в ній у великій кількості міститься такий елемент, як селен. Це природний і ефективний антиоксидант. Це означає, що м'ясо оселедця здатне істотно знизити в крові кількість продуктів окислення.
Крім усього іншого, вона позитивно впливає на роботу мозку, а також покращує зір. Справа в тому, що оселедець легко засвоюється організмом людини і є для нього ідеальним джерелом білка.
Нагадаємо, чому потрібно їсти більше риби і морепродуктів. Які корисні сполуки містяться у дарах океанів, вчені порівняли рослинні і морські жири.
Як повідомляв портал "Знай.uа", ці продукти необхідні для мозку і в боротьбі зі стресами.
Також "Знай.uа" писав, вчені знайшли горіх , який рятує від депресії. Дослідники проаналізували дані про здоров'я і звички 26656 людей.