Результати ДНК-аналізу людських останків, знайдених в гімалайському озері Роопкунд, відомому як Озеро Скелетів, показав, що історія цього місця ще таємничіше, ніж учені вважали раніше.

Читай Знай. ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

У середині XX століття на березі озера було знайдено понад 500 скелетів, в 1960-х роках був проведений радіовуглецевий аналіз, який показав, що багато останки належать людям, які жили в першому тисячолітті нашої ери, а різниця у віці кісток становить кілька століть.

Популярні новини зараз

Субсидії, пенсії та стипендії: влада готує тотальну перевірку для українців - хто може попрощатися з виплатами

Зеленський готує радикальні зміни, відчують усі українці: армія вже напоготові

Колишній прем'єр-міністр приголомшив правдою Путіна: "Уже не частина моєї країни"

В Офісі президента вирують емоції, Богдана вивели з себе остаточно: "Що це за разводняк?!"

Показати ще

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

"Присутність останків людей, які, ймовірно, відбувалися зі східного Середземномор'я, говорить про те, що озеро Роопкунд було з якихось причин відомо не тільки місцевим жителям і притягувало людей з інших, далеких від цього місця, регіонів світу", - говорить біолог-еволюціоніст з Гарвардського університету Айдиин Харни.

Вченим поки що так і не вдалося з'ясувати, що призвело жителів Середземномор'я до цього озера. Крім того, дослідники не знайшли доказів, що смерть людей була пов'язана з якоюсь епідемією.

[quote author=""]"Було кілька припущень, які повинні були пояснити походження цих скелетів. Місцевий фольклор описує паломництво до розташованого неподалік [озера] святилища гірської богині - Нанда Деві.

Культ богині Нанда Деві існує і донині. Багатоденні релігійні ходи, присвячені богині, проводяться кожні 12 років в окрузі Чамоли індійського штату Уттаракханд. Озеро Роопкунд знаходиться як раз на шляху цих походів.

Нагадаємо, нещадна планета-кат запустила зворотний відлік на півострові, це кінець.

Як повідомляв Знай. ua, Нібіру розірвало на мільярди осколків, що мчать до Землі з шаленою швидкістю.

Також Знай. ua писав, що у самому містичному місці світу знайшли щось гірше Чорнобиля.