Експерт з аномалій, Скот Уоррінг зміг помітити надзвичайних розмірів НЛО біля Сонця у одному з документів NASA, який вдалося зробити апаратом EHO 195 SOHO, що показує диск світила через фільтр зеленого кольору.

Про це стало відомо завдяки повідомленням видання UFOsightseeingsDaily.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Нібіру
Нібіру

Популярні новини зараз

Аферистка з Франківська одягла чорну хустку і отримала мільйон: "Мій чоловік загинув на Донбасі"

Календар магнітних бур на липень - найнебезпечніші дати для українців

Булітко з "Дизель шоу" засікли у пологовому будинку - неймовірно щаслива

"Розчиняє шкіру, як вершкове масло на сковорідці", — косметика понівечила покупчиню

Показати ще

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

На думку фахівця, творцями дивного об'єкта могли стати прибульці з Нібіру — гігантської планети-вбивці, яка нібито рухається до Землі і вже 30 серпня знищить все живе на нашій планеті.

Спочатку Скотт Уоррінг прийняв НЛО на сонячний протуберанец, але, придивившись, побачив величезну кількість контурів прямокутної форми, що наштовхнуло його на думку про те, що об'єкт було створений штучно. Уфолог звернув увагу і на те, що НЛО у 10 разів перевищує габарити Землі.

На думку прихильників конспірології, побудувати такий об'єкт можуть тільки дуже просунуті як в інтелектуальному, так і в технічному плані цивілізації, і ці висновки не суперечать припущенню про належність НЛО на планеті Нібіру.

Нагадаємо, Нібіру розірвало на мільярди осколків, які мчать до Землі з шаленою швидкістю: часу обмаль.

Як повідомляв Знай.uа мало Криму Путіна, тепер ще Нібіру: нещадна планета-кат запустила зворотний відлік на півострові, це кінець.

Знай.uа писав, вдавилася Сонцем: планета-вампір Нібіру вибухнула космічними "кулями", рикошет дістався до Землі.