Міжнародна група вчених стривожила світ інформацією, що в далекому космосі одночасно шість галактик трансформувалися на так звані квазари, тобто на дуже потужні джерела випромінювання з активним ядром.

За прогнозами фахівців, даними квазарами, як і Сонцем, накопичується радіоактивне поле. Крім того, у даних об'єктів дуже мінливі координати розташування. Вчені не можуть пояснити це явище, так як такі зміни повинні відбуватися тривалий час, протягом тисячоліть. Про це повідомляють американські наукові видання.

Зіткнення галактик

Однак цьому явищу знайшли пояснення уфологи, які вважають, що на Нібіру існує технологія, що дозволяє перетворювати на атомному рівні структуру небесних світил.

Варто зазначити, що у більшої частини об'єктів, у складі ядра є радіоактивна плазма. Дана плазма, як вважають уфологи, в певних умовах може пперетворитися на велику ядерну боєголовку.

Популярні новини зараз

Загадкова Кароль прикрила груди лише руками: "Що за скарб!"

Під кригою Антарктиди розкопали таке, що не віриться очам: звідки це взялося - досі не ясно

Євробляхери отримали останній шанс перед Новим роком: відтермінування штрафів, вік авто та багато іншого

Нові правила для пільговиків: українцям нагадали, куди поділися субсидії і коли їх повернуть

Показати ще

На думку уфологів, в момент досягнення критичної маси, вона може вибухнути і залити радіацією космос, при цьому, навіть якщо це відбудеться в далекому космосі, до Землі може дійти величезна нищівна хвиля. Правда, є у даній теорії одне питання, відповідь на яку уфологи дати не можуть. Варто зазначити, що ні у вчених, ні у уфологів немає єдиної думки, чому у "зірок-м'ясників" настільки мінливі координати. За однією з версії уфологів, ці шість планет були створені Нібіру, для знищення Галактики і Сонячної системи.

Нагадаємо, військовий флот інопланетян потрапив на відео і змусив світ завмерти: ось де знаходиться їхня база.

Як повідомляв Знай.uа прибульці існують: вчені знайшли справжню базу НЛО, це відкриття змінить історію.

Знай.uа писав, потужний вибух Нібіру перевершив Чорнобиль і Хіросіму: уламки вже летять до Землі, мільярди людей в небезпеці.