Гороскоп на 29 листопада Овен

В цей день будь-яка буря нічого поганого вам не зробить. Але не забувайте, що ви завжди можете просто встати і піти. В ній не обов'язково брати участь.

Гороскоп на 29 листопада Телець

Цей день пройде для вас просто чудово. Постарайтеся закінчити всі справи раніше і далі вже займатися самим цікавим і веселим.

Гороскоп на 29 листопада Близнюки

Для вас це буде відмінний час, щоб провести важливі переговори. У вас буде досить красномовства і чимало переконливості. Скористайтеся ними.

Гороскоп на 29 листопада Рак

Якщо вам хтось дзвонив, то не варто лінуватися відповісти на дзвінок. Він може виявитися дуже важливим для вас, та й просто не відповідати – це не ввічливо.

Гороскоп на грудень

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

Гороскоп на 29 листопада Лев

Завжди важливо обмінюватися інформацією та ідеями з оточуючими, але сьогодні це життєво необхідно. Зробіть так, щоб вас було легко знайти.

Гороскоп на 29 листопада Діва

Найбільший пріоритет на цей день віддайте особистим справам з ніжними почуттями. Інше може почекати, на вас ніхто не образиться.

Гороскоп на 29 листопада Терези

У Терезів можуть з'явитися проблеми в особистому житті. Щоб все налагодилося, необхідно об'єктивно підійти до проблеми і послухати голос розуму.

Гороскоп на 29 листопада Скорпіон

У вас може з'явитися можливість отримати хороший прибуток. Ваше завдання – не прогледіти таку чудову грошову можливість.

Гороскоп, фото: god2019.net
Гороскоп, фото: god2019.net

Гороскоп на 29 листопада Стрілець

Всім буде дуже сильно хотітись вашої поради, ніби ви якийсь оракул і можете підказати їм кращий варіант їх майбутнього. Доведеться підтримувати цю легенду.

Гороскоп на 29 листопада Козеріг

У Козерогів трохи сповільниться реакція на будь-які подразники. Складно буде це побороти, та й користі від цього не буде. Можете навіть не намагатися, краще гарненько виспіться.

Гороскоп на 29 листопада Водолій

В цей день вам не потрібно буде розкривати всі карти. Принаймні не треба робити це все добровільно. Почекайте трохи.

Гороскоп на 29 листопада Риби

Вам треба буде відстоювати свою думку, але бажано без застосування фізичної сили. Підготуйте гідні аргументи.

Як повідомляв Знай.ua синоптики розповіли, що погода взимку буде аномальною. Тенденція останніх років збережеться, однак зміни клімату призведуть до сильних коливань температур. Українці ще дізнаються, що таке "собачий холод".

Також Знай.ua писав, що останнім часом курс гривні коливається. Але цьому є пояснення. Економісти розповіли, чи буде долар по 30 і чи варто купувати зараз валюту.

Ще Знай.ua писав, що восени багато хвороб загострюються і псують враження від цієї чарівної пори. Від типових осінніх хвороб і загострень можна себе вберегти: потрібно проводити профілактику та лікування.