Таємничість і загадковість завжди приваблює, а що стосується досліджень того, як працює людський мозок, то і подавно. 5 міфів про мозок, в які вірить більшість людей:
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЛівопівкульне/правопівкульне мислення. Спростувати це переконання вдалося вченим, які провели більше 1000 МРТ мозку. Після експерименту не було встановлено жодних закономірностей переважання роботи лівої чи правої півкулі.
Всі наші здібності — вроджені і залежать швидше від спадкових факторів. Це невірне твердження. Щоденна робота над собою допоможе не тільки поліпшити пам'ять, але і навчить успішніше концентрувати увагу, а також допоможе зробити мислення більш гнучким.
Ми використовуємо тільки 10% свого мозку. Цей міф спровокували голлівудські фільми. Адже людям зручно думати, що в нас закладені якісь таємничі можливості. Закладені, це так. Але лише розкрити їх можемо ми самі. Ми використовуємо увесь свій мозок для взаємодії з світом, але в залежності від типу завдань задіємо різні його відділи.
Мозок "стискається" без води. Так, достатню кількість рідини дійсно сприяє кращому функціонуванню мозку і зневоднення ще нікому не було корисно, але мозок — не губка. Він не може стискатися і розширюватися в залежності від кількості випитої рідини.
Існує віковий період для навчання. Деякі батьки впевнені, що якщо вони не закладуть у ранньому віці дитини численні знання, потім він буде не в змозі засвоїти корисну інформацію. Це не так: людський мозок має нейропластичність, що дає шанс вчитися в будь-якому віці.
Обов’язково підпишись на наш канал у
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав,