Внутрішній голос – як хамелеон. Він може висловлювати слова розради, додати впевненості або ж послужити інтуїцією, яка застерігає про небезпечний вибір. Коли людина його слухає, то мимоволі стримує себе, так як нерідко боїться ризикнути кинути виклик власному чуттю. Але, мало хто замислювався про те, чому так відбувається та як люди можуть його чути, пише Telegram-канал Очевидні речі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Так, відповідь на дане питання є в працях Лева Семеновича Виготського. Він показав, що мова в дитинстві формується спершу як зовнішня (дитина все проговорює вголос), а потім інтеріоризуєтся (стає внутрішньою). У той же час, на голосові зв'язки надходять по суті такі ж, але менш сильні нервові імпульси, як при чутній промові. Процеси мовлення та мислення розвиваються пов'язано, у людей формується словесно-логічне мислення.
Таким чином, саме це є "внутрішні голоси". Коли він говорить, по суті, люди думають, і частина нервових імпульсів пробігають по звичним для мови доріжкам. Так і відчувається ця "фантомна" мова.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, коли та чому люди почали носити обручки на знак любові та вірності.
Як повідомляв портал "Знай.ua", для читачів зібрали 9 дивовижних фактів про секс.
Також "Знай.ua" писав, які є причини почати займатися йогою.